BALTIC COUNCIL - Brunel University London

Brunel University London

Lokalizacja

Brunel University mieści się w zachodniej części Londynu, w pobliżu takich miejsc jak Langley Country Park oraz zaledwie kilka minut spacerem od przystanku metra Uxbridge.
Londyn to miejsce, którego nie trzeba przedstawiać. To miasto nieskończonych możliwości i naprawdę ciężko tu o nudę – znajdziemy tu setki muzeów, galerii sztuki, kin, teatrów, przytulnych kawiarni, centr handlowych, parków, ogrodów i parków rozrywki.

Brunel University London , który nosi imię znanego brytyjskiego inżyniera Isambarda K. Brunela to idealny wybór dla osób, które chcą uczyć się w przyjaznej międzynarodowej atmosferze, a także cenią sobie doskonałą lokalizację studiów. Piękny kampus z wyjątkową architekturą, którą można podziwiać np. w filmie Stanleya Kubricka „Mechaniczna pomarańcza”, to zaledwie jedna z wielu zalet tej uczelni.
Uczelnia powstała w 1966 roku, a od samego początku wyróżniało ją nowatorskie podejście do edukacji oraz ukierunkowanie w stronę kształcenia naukowców i inżynierów wyposażonych w wiedzę praktyczną. W ostatnich latach zainwestowano tu aż 400 milionów funtów w akademiki (każdy student 1 roku ma w nim zagwarantowane miejsce), materiały dydaktyczne oraz sport.

Na terenie kampusu znajdziemy także świetnie wyposażoną bibliotekę, która otwarta jest przez całą dobę – zarówno sowy jak i ranne ptaszki będą miały możliwość się w niej uczyć.
Warto wspomnieć także o kwestii pomocy finansowej – Brunel oferuje ponad 400 różnych stypendiów!
Na uczelni prężnie działa biuro karier, które pomaga znaleźć studentom pracę dorywczą oraz staże i praktyki. Znajdziemy tutaj również całą masę klubów i kół zainteresowań oraz ponad 50 uniwersyteckich klubów sportowych!
Dbanie o przyszłe zatrudnienie absolwentów to zdecydowanie mocna strona uczelni, co potwierdza fakt, że pod względem dostosowania do wymogów współczesnego rynku pracy Brunel University jest jednym z liderów i w rankingu Times TOP World Higher Education University Rankings (50 miejsce).
 

Studia magisterskie:
Business Systems Integration
Data Science and Analytics
Digital Service Design
Design and Branding Strategy
Advanced Multimedia Design and 3D Technologies
Computer Communication Networks
Sustainable Electrical Power
Wireless Communication Systems
Financial Mathematics
Flood and Coastal Engineering
Advanced Engineering Design
Aerospace Engineering
Biomedical Genetics and Tissue Engineering
Building Services Engineering
Building Services Engineering with Sustainable Energy
Project and Infrastructure Management
Water Engineering

Proces aplikacji:
Aplikuj na studia magisterskie z Baltic Council for International Education. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Ci w wyborze kierunku studiów i złożeniu wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych podczas aplikacji. Otrzymasz od nas profesjonalną i kompleksową pomoc w napisaniu listu motywacyjnego. Pomożemy Ci w aplikacji o kredyt studencki i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania przed wyjazdem. Oferujemy wsparcie na każdym etapie aplikacji.

Zapisz się na bezpłatną konsultację tutaj, napisz na info@balticcouncil.pl lub zadzwoń 22 379 26 24 lub 22 379 26 22 i skorzystaj z naszej pomocy!
 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry