Kursy IELTS

 

Jeśli zależy Ci na dobrze zdanym teście znajomości języka angielskiego IELTS, potrzebnym na przyszłych studiach, w pracy, czy po prostu dla własnej satysfakcji – mamy coś dla Ciebie! Kursy przygotowujące do egzaminów językowych w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryce, Kanadzie, Malcie, czy innych krajach anglojęzycznych pomogą Ci w krótkim czasie osiągnąć maksymalne wyniki. Przygotowanie do IELTS i innych egzaminów za granicą to nie tylko oszczędność czasu, ale także wyjątkowa okazja do zapoznania się z klimatem kraju, w którym najprawdopodobniej już wkrótce rozpoczniemy studia.


We współpracy z naszymi partnerami - najlepszymi międzynarodowymi szkołami języka angielskiego, oferujemy różnorodne kursy egzaminacyjne o różnej intensywności i czasie trwania.
Wybierz interesujący Cię kraj oraz datę, a my zadbamy o to, aby dobrać odpowiedni dla Ciebie kurs językowy! Skontaktuj się z nami tel. 22 379 26 24, 22 379 26 22, 576 382 088 lub napisz na info@balticcouncil.pl, a pomożemy Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie kursu!

 

do góry