BALTIC COUNCIL - Edukacja za granicą

KURSY IELTS

 

Jeśli zależy Ci na dobrze zdanym teście znajomości języka angielskiego IELTS, potrzebnym na przyszłych studiach, w pracy, czy po prostu dla własnej satysfakcji – mamy coś dla Ciebie! Kursy przygotowujące do egzaminów językowych w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryce, Kanadzie, Malcie, czy innych krajach anglojęzycznych pomogą Ci w krótkim czasie osiągnąć maksymalne wyniki. Przygotowanie do IELTS i innych egzaminów za granicą to nie tylko oszczędność czasu, ale także wyjątkowa okazja do zapoznania się z klimatem kraju, w którym najprawdopodobniej już wkrótce rozpoczniemy studia.

 

Co jest ważne? Egzamin IELTS jest wymagany jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego podczas aplikacji na zagraniczne uczelnie m.in. do Holandii i Wielkiej Brytanii.

We współpracy z naszymi partnerami - najlepszymi międzynarodowymi szkołami języka angielskiego, oferujemy różnorodne kursy egzaminacyjne o różnej intensywności i czasie trwania.
Wybierz interesujący Cię kraj oraz datę, a my zadbamy o to, aby dobrać odpowiedni dla Ciebie kurs językowy!

Skontaktuj się z nami tel. 22 379 26 24,  22 379 26 22 lub napisz na info@balticcouncil.pl, a pomożemy Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie kursu!

 

do góry