Wydarzenia

Zapraszamy Was na bezpłatne spotkania podczas, których dowiecie się na czym polega aplikacja na zagraniczne uczelnie, jakie są wymogi rekrutacyjne, ile kosztuje nauka i na jakie wsparcie finansowe możecie liczyć.

24 stycznia (piątek) o godz. 17:00. Webinar online prosto z Oxfordu!
Studentka Oxfrod Brookes University na kierunku International Relations and Politics opowie Wam o tym, co zrobić, żeby dostać się na studia w UK. Jak wygląda nauka i życie w Anglii. Ile kosztują studia i jak wygląda cała aplikacja

28 stycznia (wtorek) o godz. 16:30. Spotkanie w Warszawie – Studia w Anglii czy Niderlandach?
Podczas interaktywnej dyskusji poruszymy takie kwestie jak studiowanie w Anglii i Niderlandach – różnice i podobieństwa. Zakwaterowanie, uczelnie, finansowanie, dokumenty potrzebne podczas aplikacji. Spotkanie poprowadzą konsultanci edukacyjny, a zarazem absolwenci uczelni z Niderlandów i Anglii. Gościem specjalnym będzie Michał Siwarga – ekspert edukacyjny, reprezentant De Montfort University z Anglii.


Po spotkaniach istnieje także możliwość zapisania się na bezpłatną, indywidualną konsultację, podczas której przeprowadzimy Cię przez proces aplikacji, opowiemy o stypendiach, kredycie studenckim, zakwaterowaniu i nauce na zagranicznych uczelniach. Konsultacja może odbyć się w naszym biurze, przez telefon lub przez Skype’a. Termin konsultacji można zarezerwować już teraz: TUTAJ.

 

 

Już niedługo - w marcu odbędą się „DNI EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJ”. To największe targi edukacji zagranicznej w krajach bałtyckich. Szczegółowe informacje, lista uczestników, i szeroki zakres artykułów na temat studiowania za granicą znajdą Państwo w zakładce "Targi".

21 marca, 2020, Warszawa, Radisson Blu Sobieski Hotel

22 marca, 2020, Łodź, Vienna House Andel's Hotel

24 marca, 2020, Wrocław, Hotel Mercure Wroclaw Centrum

26 marca, 2020, Kraków, Park Inn Radisson Kraków
 

do góry