Letnie kursy i obozy językowe (7-18 lat) – wyjazdy indywidualne

Kiedy zbliża się lato, rodzice często zaczynają się zastanawiać, gdzie wysłać dziecko na wakacje. Najlepszym prezentem będzie bez wątpienia wykupienie miejsca na zagranicznym kursie językowym w Anglii, Niemczech, Francji, Austrii, Szwajcarii, USA, Kanadzie, Australii czy Nowej Zelandii.

Wybierając kurs językowy powinieneś kierować się nie tylko poziomem znajomości języka obcego  Twojego dziecko. Zastanów się, jakie są jego zainteresowania i pasje, w jaki sposób lubi spędzać czas wolny oraz jakie są jego cele na ścieżce edukacyjnej. Dla niektórych, kurs językowy będzie kolejnym wyjazdem zagranicznym, dla innych będzie to pierwszy w życiu pobyt z dala od domu i rodziców. Powinieneś zastanowić się, jaki rodzaj kursu będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego dziecka. Czy indywidualny kurs językowy będzie tym, co spełni Wasze oczekiwania, czy może kurs grupowy będzie najlepszym rozwiązaniem.

Nasza oferta zagranicznych szkół językowych powiększa się z roku na rok tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Najbardziej popularne kursy językowe, to wciąż forma "nauka + wypoczynek" czy "nauka + sport" (tenis, piłka nożna, nurkowanie, jazda konna, golf i wiele innych). Dużym zainteresowaniem cieszą się także kursy "nauka + zajęcia specjalistyczne" takie jak fotografia, muzyka czy warsztaty aktorskie. Osoby mogą też wybrać intensywne kursy angielskiego połączone z programem nauczania przedmiotów takich jak matematyka, geografia, historia, biologia, i innych dostosowanych do indywidualnych zainteresowań.

Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę zagranicznego wyjazdu językowego, odpowiadającą Waszym wymaganiom i predyspozycjom ucznia. Chętnie wspieramy Państwa także w innych aspektach wyjazdu takich, jak wybór zakwaterowania, kupno biletów lotniczych, doradztwo w kwestii ubezpieczenia. Wszystko po to, aby mogli się Państwo w spokoju cieszyć nadchodzącym wyjazdem swojej pociechy. A może też chcecie przeżyć przygodę życia i rozpocząć naukę języka obcego? To również jest możliwe! Zapytaj nas o ofertę, aby uczyć się w tym samym mieście, co Twoje dziecko i razem z nim dzielić tę wielką, zagraniczną przygodę.

 

Jeśli masz pytania umów się na bezpłatną konsultację w naszym biurze w Warszawie lub przez Skype tutaj. Zadzwoń 22 379 26 24 lub napisz na info@balticcouncil.pl.

do góry