BALTIC COUNCIL - Edukacja za granicą

KURSY I OBOZY JĘZYKOWE (7-18 lat) – wyjazdy indywidualne

Wybierz kraj, który cię interesuje na pasku bocznym

Kiedy zbliża się lato rodzice często zastanawiają się nad wyjazdem dla swoich dzieci, a one same chciałyby przeżyć niezapomniane wakacje. Świetnym rozwiązaniem będzie wykupienie miejsca na zagranicznym kursie językowym w Anglii, Niemczech, Francji, Austrii, Szwajcarii, na Cyprze, na Malcie, USA, Kanadzie.

Wybierając kurs językowy dla dzieci i młodzieży nie powinniśmy kierować się tylko poziomem znajomości ich języka obcego.  Zastanówmy się, jakie są ich zainteresowania i pasje, w jaki sposób lubią spędzać czas wolny oraz jakie są ich cele na ścieżce edukacyjnej. Dla niektórych, kurs językowy będzie kolejnym wyjazdem zagranicznym, dla innych będzie to pierwszy w życiu pobyt z dala od domu i rodziców.

Nasza oferta zagranicznych szkół językowych powiększa się z roku na rok tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Najbardziej popularne kursy językowe, to wciąż forma "nauka + wypoczynek" czy "nauka + sport" (tenis, piłka nożna, nurkowanie, jazda konna, golf i wiele innych). Dużym zainteresowaniem cieszą się także kursy "nauka + zajęcia specjalistyczne" takie, jak fotografia, muzyka czy warsztaty aktorskie. Osoby mogą też wybrać intensywne kursy angielskiego połączone z programem nauczania przedmiotów takich, jak: matematyka, geografia, historia, biologia i innych dostosowanych do indywidualnych zainteresowań.

Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę zagranicznego wyjazdu językowego. Doradzimy także w kwestiach wyboru zakwaterowania, kupna biletów lotniczych, doradztwa w kwestii ubezpieczenia. Wszystko po to, aby mogli się Państwo w spokoju cieszyć nadchodzącym wyjazdem swojego dziecka. A może też chcecie przeżyć przygodę życia i rozpocząć naukę języka obcego? To również jest możliwe! Zapytaj nas o ofertę kursów dla dorosłych, aby uczyć się w tym samym mieście, co Twoje dziecko i razem z nim dzielić tę wielką, zagraniczną przygodę.

 

Jeśli masz pytania umów się na bezpłatną konsultację w naszym biurze w Warszawie lub przez Skype tutaj. Zadzwoń 22 379 26 24 lub napisz na info@balticcouncil.pl.

do góry