Zagraniczne kursy językowe dla młodzieży (16+) i dorosłych

Wybierz kraj, który cię interesuje na basku bocznym

Najszybszy i najskuteczniejszy sposób na nauczenie się języka obcego to nauka w państwie, gdzie wszyscy się nim posługują. Za granicą uczysz się łatwiej i szybciej, oszczędzając czas i pieniądze - poszerzasz swoje horyzonty i poznajesz nowych ludzi z różnych państw.

Podejmij właściwą decyzję!

W świecie gdzie ogromna ilość szkół oferuje dziesiątki programów nauczania nie zawsze łatwo jest wybrać właściwą dla siebie opcję. Nasza długoterminowa współpraca z najlepszymi placówkami edukacyjnymi z całego świata pomaga w rozwiązaniu tego problemu.

Rozpoznawalne szkoły
Nasze placówki edukacyjny spełniają najwyższe standardy jakości. Każda z nich jest zarejestrowana lub akredytowana przez instytucje państwowe w krajach ich działalności: British Council, English UK,Quality English, IALC, BASELT (Wielka Brytania), ACCET (Stany Zjednoczone), RELSA (Irlandia), Qualité français langue étrangère (Francja), ELICOS (Australia), ELITE (Włochy) i inne.

Najciekawsze miasta
Oferujemy nie tylko kursy w najlepszy szkołach, ale także w najbardziej interesujących miastach z całego świata - Londyn, Paryż, Dublin, Miami, Nowy Jork, Sydney i wiele więcej.

Każdy moment w roku
Możesz zacząć kurs w każdym tygodniu roku. Wiele z naszych szkół posiada też kilka oddziałów, co daje możliwość łatwego odbycia kursu w dwóch lub kilku miastach.

Nauka jest interesująca
Najważniejszy element skutecznego nauczania - świetni nauczyciele. W szkołach nasi partnerzy współpracują z prawdziwymi profesjonalistami, którzy ukończyli specjalne szkoły pedagogiczne, aby profesjonalnie uczyć studentów zza granicy.

Zakwaterowanie do wyboru
Prawie każda szkoła oferuje przynajmniej dwa rodzaje zakwaterowania. Sam zdecyduj, czy masz ochotę cieszyć się gościnnością lokalnej rodziny, czy jednak mieszkać w rezydencji uniwersytetu, w domku dla gościu lub w hotelu. W każdym z tych przypadków możesz liczyć na wygodne i porządne zakwaterowanie.

Wypoczynek i wycieczki
W każdej z naszych szkół mamy organizatorów czasu wolnego, których zadaniem jest pomaganie Ci w odpoczynku i zabawie po lekcjach. Szkoły organizują szereg aktywności: wycieczki, dyskoteki, grille, wycieczki do teatru i rozgrywki sportowe. Nauka języka idzie o wiele szybciej kiedy dobrze się bawisz i…… dobrze się bawisz!

Który kurs wybierzesz?
Cechą naszych szkół jest to, że pozostawiamy Ci wolny wybór co do rodzaju kursu, godzin, miejsca i długości nauki. Zdecyduj który program nauczania jest dla Ciebie najlepszy i pozwoli Ci osiągnąć wyznaczone cele. Wybieraj ze szkół z całego świata. Wybierz datę rozpoczęcia kursu. Możesz zacząć w prawie każdy poniedziałek w ciągu całego roku.

Kurs ogólny
Jeśli chcesz się uczyć i relaksować - ten program jest dla Ciebie!
Program kursu kładzie specjalny nacisk na używanie języka w codziennym życiu i praktykowanie umiejętności mówienia.
-    15-24 lekcje w tygodniu
-    Wszystkie poziomy nauczania; od “zera” do zaawansowanego (A1-C2)
-    Czas trwania min. 2 tygodnie

Kurs intensywny
To najszybsza i najefektywniejsza metoda nauki języka. Program pozwala na nabycie wszystkich niezbędnych zdolności językowych i doskonalenie mówienia.
-    30-50 lekcji w tygodniu
-    Poziomy od podstawowego do zaawansowanego
-    Czas trwania min. 2 tygodnie

Kurs biznesowy

To idealny program dla tych, którzy posługują się językiem w pracy oraz dla tych, którzy pracują w międzynarodowych firmach. Zazwyczaj kursy te to kombinacja programu General poszeżonego o tematy i słownictwo biznesowe.

Kurs Professional Plus

Kurs stworzony jest dla profesjonalistów i managerów wysokiej rangi, którzy bardzo szybko potrzebują nabyć zdolności językowych. Lekcje prowadzone są w małych grupach, a dodatkowo codzienne prowadzone są specjalne lekcje indywidualne z nauczycielem.

Kurs wakacyjny
Jeśli chcesz się zrelaksować i zwiedzić kawałek świata w te wakacje, a w tym samym czasie nauczyć języka obcego - ten kurs jest dla Ciebie!
Wszystko czego nauczysz się w klasie z pewnością przyda się jeszcze w tym samym dniu po zajęciach - na wycieczkach czy zajęciach kulturalno sportowych.
-    10-30 lekcji w tygodniu
-    Wszystkie poziomy od zera do zaawansowanego
-    Czas trwania min. 1 tydzień

Kurs egzaminacyjny

IELTS, CAMBRIDGE, TestDaF, DELF, CELI I inne. Jeśli planujesz dalsze stopnie swojej edukacji za granicą - jest to prawie niemożliwe bez potwierdzenia swojej znajomości językowej. Jeśli Twoim celem jest nauka w szkole, kolegium lub na uniwersytecie za granicą - certyfikat międzynarodowych egzaminów zdecydowanie pomoże Ci w osiągnięciu tego celu.

Program Work/Study
Ten program pozwoli Ci na zrozumienie kultury międzynarodowych biznesów oraz na doskonalenie zdolności efektywnej komunikacji w obcym języku w biznesowej atmosferze.
-    minimum 4 tygodnie kursu językowego
-    Minimum 4 tygodnie pracy
-    Minimalny wymagany poziom językowy - średni
-    Praca nie jest odpłatna

Kursy na życzenie

Kursy języka obcego na życzenie dla uczniów indywidualnych lub firm.

 

Umów się na spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w naszym biurze w Warszawie lub przez Skype tutaj. Zadzwoń +48 576 382 088 lub napisz na info@balticcouncil.pl.

do góry