BALTIC COUNCIL - Edukacja za granicą

ZAGRANICZNE KURSY JĘZYKOWE DLA MŁODZIEŻY (16+) I DOROSŁYCH

Najszybszy i najskuteczniejszy sposób na nauczenie się języka obcego to nauka w państwie, w którym wszyscy się nim posługują. Za granicą uczysz się łatwiej i szybciej, oszczędzając czas i pieniądze - poszerzasz swoje horyzonty i poznajesz nowych ludzi z całego świata! Wybierz kraj, który cię interesuje: Wielka Brytania, Malta, Cypr, Irlandia, USA, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Australia lub Kanada.


Podejmij właściwą decyzję

W świecie gdzie ogromna ilość szkół oferuje dziesiątki programów nauczania nie zawsze łatwo jest wybrać właściwą dla siebie opcję. Nasza długoterminowa współpraca z najlepszymi placówkami edukacyjnymi z całego świata pomaga w rozwiązaniu tego problemu.

Rozpoznawalne szkoły
Nasze placówki edukacyjny spełniają najwyższe standardy jakości. Każda z nich jest zarejestrowana lub akredytowana przez instytucje państwowe w krajach ich działalności: British Council, English UK,Quality English, IALC, BASELT (Wielka Brytania), ACCET (Stany Zjednoczone), RELSA (Irlandia), Qualité français langue étrangère (Francja), ELICOS (Australia), ELITE (Włochy) i inne.

Najciekawsze miasta

Oferujemy nie tylko kursy w najlepszy szkołach, ale także w najbardziej interesujących miastach z całego świata - Londyn, Oxford, Bristol, Cambridge, Paryż, Barcelona, Nowy Jork i wiele więcej.

Każdy moment w roku
Możesz zacząć kurs w każdym tygodniu roku. Wiele z naszych szkół posiada też kilka oddziałów, co daje możliwość łatwego odbycia kursu w dwóch lub kilku miastach.

Nauka jest interesująca
Najważniejszy element skutecznego nauczania - świetni nauczyciele. W szkołach nasi partnerzy współpracują z prawdziwymi profesjonalistami, którzy ukończyli specjalne szkoły pedagogiczne, aby profesjonalnie uczyć studentów zza granicy.

Zakwaterowanie do wyboru
Prawie każda szkoła oferuje przynajmniej dwa rodzaje zakwaterowania. Sam/a zdecyduj, czy masz ochotę cieszyć się gościnnością lokalnej rodziny, czy jednak mieszkać na kampusie, w domku dla gości czy w hotelu. W każdym z tych przypadków możesz liczyć na wygodne i porządne zakwaterowanie.

Wypoczynek i wycieczki
W każdej z naszych szkół mamy organizatorów czasu wolnego, których zadaniem jest pomaganie Ci w odpoczynku i zabawie po lekcjach. Szkoły organizują szereg aktywności: wycieczki, dyskoteki, grille, wycieczki do teatru i rozgrywki sportowe. Nauka języka idzie o wiele szybciej kiedy dobrze się bawisz i…… dobrze się bawisz!

Który kurs wybierzesz?

Cechą naszych szkół jest to, że pozostawiamy Ci wolny wybór co do rodzaju kursu, godzin, miejsca i długości nauki. Zdecyduj który program nauczania jest dla Ciebie najlepszy i pozwoli Ci osiągnąć wyznaczone cele. Wybieraj ze szkół z całego świata. Wybierz datę rozpoczęcia kursu. Możesz zacząć w prawie każdy poniedziałek w ciągu całego roku.

Kurs ogólny
Jeśli chcesz się uczyć i relaksować - ten program jest dla Ciebie!
Program kursu kładzie specjalny nacisk na używanie języka w codziennym życiu i praktykowanie umiejętności mówienia.
-    15-24 lekcje w tygodniu
-    Wszystkie poziomy nauczania; od “zera” do zaawansowanego (A1-C2)
-    Czas trwania min. 2 tygodnie

Kurs intensywny
To najszybsza i najefektywniejsza metoda nauki języka. Program pozwala na nabycie wszystkich niezbędnych zdolności językowych i doskonalenie mówienia.
-    30-50 lekcji w tygodniu
-    Poziomy od podstawowego do zaawansowanego
-    Czas trwania min. 2 tygodnie

Kurs biznesowy

To idealny program dla tych, którzy posługują się językiem w pracy oraz dla tych, którzy pracują w międzynarodowych firmach. Zazwyczaj kursy te to kombinacja programu General poszeżonego o tematy i słownictwo biznesowe.

Kurs Professional Plus

Kurs stworzony jest dla profesjonalistów i managerów wysokiej rangi, którzy bardzo szybko potrzebują nabyć zdolności językowych. Lekcje prowadzone są w małych grupach, a dodatkowo codzienne prowadzone są specjalne lekcje indywidualne z nauczycielem.

Kurs wakacyjny
Jeśli chcesz się zrelaksować i zwiedzić kawałek świata w te wakacje, a w tym samym czasie nauczyć języka obcego - ten kurs jest dla Ciebie!
Wszystko czego nauczysz się w klasie z pewnością przyda się jeszcze w tym samym dniu po zajęciach - na wycieczkach czy zajęciach kulturalno sportowych.
-    10-30 lekcji w tygodniu
-    Wszystkie poziomy od zera do zaawansowanego
-    Czas trwania min. 1 tydzień

Kurs egzaminacyjny

IELTS, CAMBRIDGE, TestDaF, DELF, CELI I inne. Jeśli planujesz dalsze stopnie swojej edukacji za granicą - jest to prawie niemożliwe bez potwierdzenia swojej znajomości językowej. Jeśli Twoim celem jest nauka w szkole, kolegium lub na uniwersytecie za granicą - certyfikat międzynarodowych egzaminów zdecydowanie pomoże Ci w osiągnięciu tego celu.

Program Work/Study
Ten program pozwoli Ci na zrozumienie kultury międzynarodowych biznesów oraz na doskonalenie zdolności efektywnej komunikacji w obcym języku w biznesowej atmosferze.
-    minimum 4 tygodnie kursu językowego
-    Minimum 4 tygodnie pracy
-    Minimalny wymagany poziom językowy - średni
-    Praca nie jest odpłatna

Kursy na życzenie

Kursy języka obcego na życzenie dla uczniów indywidualnych lub firm.


Poznaj naszą ofertę już teraz! Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji! Wystarczy wybrać termin TUTAJ, a my skontaktujemy się z Tobą. Możesz napisać do nas również na email: info@balticcouncil.pl lub zadzwonić 22 379 26 24/22!

do góry