BALTIC COUNCIL - Dla firm i organizacji

Dla firm i organizacji

Baltic Council for International Education to nie tylko kursy i obozy dla dzieci, młodzieży, czy rodzin. Naszą ofertę kierujemy także do firm i instytucji, które pragną podnieść; jakże niezbędne na obecnym rynku pracy, kwalifikacje językowe swoich pracowników. Wśród naszej szerokiej gamy różnorodnych kursów językowych za granicą każdy znajdzie coś dla siebie — od małych prywatnych firm, przez osoby indywidualne, aż po duże międzynarodowe organizacje i ministerstwa.

We współpracy z najlepszymi szkołami językowymi z całego świata, opracowaliśmy zróżnicowane oferty kursów, wśród których z łatwością znajdziecie Państwo ten właściwy. Oferujemy ogólne kursy językowe General English, kursy intensywne i specjalistyczne (biznesowe, prawnicze, medyczne, MBA, Executive MBA), programy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych IELTS czy Cambridge, oraz wiele innych.

Rodzaj kursu, jego tematykę, plan i czas trwania mogą Państwo z łatwością dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań, dzięki czemu podniesienie swoich kwalifikacji językowych nie stanie się kolejną pozycją na długiej liście obowiązków, a jedynie przyjemnością.

A mówiąc o przyjemnościach— wyjazd na zagraniczny kurs językowy to znakomita okazja do nawiązania nowych kontaktów zawodowych z całego świata, a także zintegrowania grupy pracowników. Po zajęciach lekcyjnych nasze szkoły oferują ekscytujący program rozrywkowo - integracyjny, dzięki któremu znajdą Państwo czas na integrację po intensywnym dniu nauki

Szczegółowe informacje o programach i instytucjach edukacyjnych, z którymi współpracujemy znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce Kursy dla Menedżerów i Kadry Kierowniczej.

W razie dodatkowych pytań, chęci rezerwacji lub zaaranżowania kursu specjalistycznego zapraszamy do kontaktu info@balticcouncil.pl lub 22 379 26 24/22.

do góry