BALTIC COUNCIL - O nas

O nas

Baltic Council for International Education (BCIE) jest wiodącą agencją edukacyjną z biurami w Warszawie, a także w krajach nadbałtyckich w Rydze (Łotwa), Ventspils (Łotwa), Tallinie (Estonia), Wilnie (Litwa) i Budapeszcie (Węgry). Działamy nieprzerwanie od 2004 roku. Jednym z naszych głównych zadań jest doradzwo w zakresie wyższej edukacji za granicą i pomoc w procesie aplikacyjnym na zagraniczne uczelnie. Nasza oferta obejmuje wszystkie aspekty edukacji za granicą czyli kursy językowe na całym świecie, prywatne i państwowe szkoły średnie, college’e i uniwersytety.
 

Dwa razy w roku, w październiku i w marcu BCIE organizuje jedne z największych targów w Europie Wschodniej poświęconych edukacji za granicą  - "Dni Edukacji Międzynarodowej". Wydarzenie to odbywa się w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław), w Czechach (Praga), a także we wszystkich czterech miastach nadbałtyckich – w Kownie, Wilnie, Rydze i Tallinie i przyciąga ponad 20 000 wyjątkowych osób zainteresowanych nauką za granicą. Ponadto raz w roku, w grudniu, Baltic Council organizuje wydarzenie „Exclusive Secondary Focus Fair”, poświęcone zagranicznym szkołom średnim, które ma na celu promocję edukacji w zagranicznych szkołach z internatem i szkołach międzynarodowych na całym świecie.

Setki młodych ludzi otrzymuje od nas profesjonalne porady i pomoc w procesie aplikacyjnym na uniwersytety w Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Kanadzie, USA, Australii i w innych krajach. Jesteśmy jedyną agencją edukacyjną  w krajach nadbałtyckich, która w sezonie letnim wysyła cotygodniowe, zorganizowane grupy młodzieży do szkół językowych za granicą. Nasza agencja wysyła także największą liczbę studentów z krajów nadbałtyckich na zagraniczne kursy językowe oraz do prywatnych i państwowych szkół średnich na całym świecie.

Główne cechy, które nas charakteryzują to rzetelność, odpowiedzialność i koncentracja na potrzebach ucznia. Wszyscy nasi menedżerowie i doradcy posiadają dyplomy zagranicznych uczelni i udzielają praktycznych porad dotyczących studiowania za granicą. BCIE jest stałym uczestnikiem zagranicznych warsztatów i seminariów takich jak ICEF, ALPHE, BBSW, IALC. Nasi doradcy co roku odwiedzają obecnych i nowych partnerów, a także uczestniczą w konferencjach dla konsultantów edukacyjnych oraz w wyjazdach studyjnych organizowanych przez szkoły i uniwersytety.

Ponadto BCIE jest centrum informacyjnym UCAS oferującym usługi pośrednictwa uniwersyteckiego w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii.  Jest jedynym na Łotwie ośrodkiem egzaminacyjnym IELTS, Cambridge English (Young Learner's, KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, ILEC, TKT), ACCA, Aptis, Open University i University of London External Exam.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać potrzebne informacje dotyczące aplikacji na studia zagraniczne, do szkół średnich za granicą oraz na zagraniczne kursy i obozy językowe. Zarejestruj się na darmową konsultację tutaj. Napisz na info@balticcouncil.pl lub zadzwoń 576 382 088.
 

do góry