BALTIC COUNCIL - Bezpłatna konsultacja – zapraszamy!

Bezpłatna konsultacja – zapraszamy!

Zapraszamy uczniów oraz ich rodziców na bezpłatną indywidualną konsultację z doświadczonymi doradcami edukacyjnymi Baltic Council. Konsultacja może dotyczyć aplikacji na zagraniczne studia, do zagranicznego liceum lub na wyjazdy językowe i może odbyć się w biurze Baltic Council w Warszawie, telefonicznie lub przez Skype. Oznacza to, że gdziekolwiek się znajdujesz, taka konsultacja jest jak najbardziej możliwa.

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym biurze w Warszawie, przez Skype lub telefonicznie. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny dla Ciebie termin.

Podczas naszego spotkania odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Będzie to idealna okazja by dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji do zagranicznego liceum lub na studia. Podczas spotkania dotyczącego wyjazdu do liceum opowiemy jakie są różnice pomiędzy programami edukacyjnymi IB, A-level, Abitur czu US High School Diploma oraz które szkoły oferują stypendia. Jeśli interesuje cię aplikacja na studia dowiesz się wielu szczegółów o dostępnych kierunkach studiów. Porozmawiamy także o praktycznych aspektach takich jak zakwaterowanie czy finansowanie studiów. Zapraszamy!

Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia?

• Uzyskasz od nas praktyczne informacje z pierwszej ręki! Nasi doradcy edukacyjni ukończyli studia na zagranicznych uczelniach.
• Możesz liczyć na wsparcie jednego doradcy edukacyjnego w całym procesie aplikacji – dzięki temu masz pewność, że osoba prowadząca Twoją aplikację wie o niej wszystko!
• Jesteśmy agencją edukacyjną z ponad 20–letnim doświadczeniem
• Każdego roku odwiedzamy uczelnie, rozmawiamy z kadrą akademicką i studentami, dzięki czemu wiemy jakie są mocne i słabe strony każdej z nich.

A co po konsultacji? Oferujemy kompleksową usługę, w ramach której możesz liczyć na wsparcie doświadczonego doradcy edukacyjnego w zakresie:

• Wyboru uczelni i kierunku studiów – czy wiesz, że uczelnie zagraniczne oferują wiele ciekawych i interdyscyplinarnych kierunków studiów, których nie spotkasz na uczelniach w Polsce? Specjalnie dla Ciebie sprawdzimy bazę wszystkich dostępnych programów i wybierzemy najlepszy.
• Rejestracja w systemach aplikacyjnych takich jak UCAS (Wielka Brytania), Studielink (Holandia).
• Profesjonalna i kompleksowa pomoc w napisaniu Personal Statement i listu motywacyjnego – kluczowe elementy aplikacji na uczelnie za granicą!
• Pomożemy w skompletowaniu wszystkich dokumentów, podpowiemy, które dokumenty są wymagane i jak wypełnić wszystkie formularze.
• Doradzimy Ci, jak napisać perfekcyjne CV, które jest wymagane przez wiele holenderskich uczelni.
• Aplikacja o zakwaterowanie – możesz liczyć na naszą pomoc w procesie aplikacji o zakwaterowanie w akademiku.
• Pomoc przed wyjazdem na studia – podpowiadamy, jak przygotować się do wyjazdu i czym zająć się po przyjeździe na studia, jakich formalności dopilnować, aby móc pracować w czasie studiów itp. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Masz pytania przed wyjazdem? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym biurze w Warszawie, przez Skype lub telefonicznie. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny dla Ciebie termin. REJESTRACJA NA KONSULTACJĘ

Konsultacja dotyczy także aplikacji do zagranicznych szkół średnich i na obozy/kursy językowe.

Skontaktuj się z nami, porozmawiaj z konsultantem i zacznijmy Twoją przygodę z edukacją międzynarodową!

Baltic Council for International Education
info@balticcouncil.pl

t.: 22 379 26 24, 22 379 26 22
 
 

do góry