Studia 2020 – umów darmową konsultację

Umów się na bezpłatne konsultacje w naszym biurze w Warszawie, przez Skype lub telefonicznie. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny dla Ciebie termin TUTAJ.

Baltic Council for International Education oferuje kompleksowe doradztwo w aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji, Kanadzie USA i w innych krajach. Aplikacja na zagraniczne uczelnie może być skomplikowana i wymaga czasu. Zaufaj naszym konsultantom edukacyjnym, którzy bezstresowo i skutecznie przeprowadzą Cię przez cały proces rekrutacji na studia.
 

Wszyscy doradcy Baltic Council są absolwentami zagranicznych uczelni takich jak Bath University, Glasgow University, Maastricht University, Tilburg University, Essex University i wielu innych, dzięki czemu z łatwością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące procedury aplikacyjnej, wymaganych dokumentów, finansowania studiów, kredytów studenckich i stypendiów.

Aplikuj z naszą pomocą na uniwersytety, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne konsultacje w Pakiecie Standard, podczas których porozmawiamy o możliwościach studiowania na zagranicznych uczelniach. Razem wybierzemy uniwersytet i kierunek studiów. Opowiemy o wymaganiach wstępnych, terminach aplikacji, finansowaniu studiów, stypendiach i wielu innych istotnych kwestiach. Pomożemy w profesjonalnej edycji dwóch najważniejszych dokumentów w Twojej aplikacji - Personal Statement i Referencji. Możesz także skorzystać z naszego bezpłatnego przewodnika UCAS TUTAJ. Jeśli jednak chcesz skupić się na przygotowaniu do Matury, poprowadzimy dla Ciebie całą aplikację w UCAS bezpłatnie i zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Możesz na nas liczyć!


Skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia w zakresie aplikacji na najlepsze uniwersytety na świecie dzięki spersonalizowanym pakietom.
 

Pakiet Oxbridge skierowany do wszystkich osób chcących aplikować na University of Oxford i University of Cambridge. Aplikacja trwa wiele miesięcy i wymaga odpowiedniego przygotowania. Poza tym różni się znacząco od aplikacji na inne uniwersytety. Skorzystaj z naszej kompleksowej pomocy.
 

Pakiet Russel Group obejmuje pomoc w aplikacji na najlepsze brytyjskie uniwersytety skupione w prestiżowej sieci szkół Russel Group. Należą do nich m.in.: Imperial College London, University College London, University of Edinburgh, London Business School i wiele innych.

Skontaktuj się z nami, porozmawiaj z konsultantem i zaczynamy Twopją przygodę z edukacją międzynarodową!


Baltic Council for International Education
info@balticcouncil.pl
t.: 22 379 26 24, 22 379 26 22, 576 382 088
 

do góry