BALTIC COUNCIL - IELTS

IELTS

 

Intensywny kurs przygotowujący do zdania egzaminu IELTS prowadzony przez native speakera z Wielkiej Brytanii!


Aplikujecie na studia za granicą? Specjalnie dla Was zorganizowaliśmy intensywny kurs IELTS online, który w ciągu czterech tygodni pomoże Wam przygotować się do zdania egzaminu certyfikacyjnego IELTS Academic, który jest potrzebny do aplikacji na studia za granicą, (np. do Holandii i krajów skandynawskich).

Daty rozpoczęcia najbliższych kursów:

4 czerwca 2024

(4 tygodnie) - cena 1500 zł

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godz. 16.45–18.15 na platformie Zoom. Obejmuje wszystkie cztery testowane umiejętności językowe: czytanie ze zrozumieniem (reading comprehension), pisanie akademickie (academic writing), rozumienie ze słuchu (listening) oraz mówienie (speaking), uczy też różnego rodzaju technik i strategii egzaminacyjnych poprzez wykonywanie typowych dla egzaminu IELTS ćwiczeń.

Kurs poprowadzi Nicholas, native speaker z Wielkiej Brytanii, który od lat pomaga uczniom i uczennicom w przygotowaniu się do egzaminu IELTS. O swojej pracy pisze tak:
"I enjoy teaching students who have a clear goal and a desire to learn. I am passionate about teaching English and enjoy teaching those who are equally passionate about learning it. I try to make my lessons interesting and fun as possible, whilst delivering as much technical information as possible - whether that means exam technique, exam requirements or simply complex grammar tenses or advanced relevant vocabulary. I feel confident about my knowledge of the IELTS exam from top to bottom and can offer a clear answer to any kind of question a student might have. I have a long list of students whom I have helped to pass the exam, and this is by far the most rewarding and satisfying part of my job."

Minimalny wymagany poziom językowy, by przystąpić do kursu, to B2 (upper-intermediate). Przed kursem zainteresowanym osobom zostanie przesłany test poziomujący. Minimalny wiek uczestników to 17 lat.

Liczba miejsc ograniczona


Kilka informacji w pigułce
:

  • data rozpoczęcia najbliższego kursu: 4 czerwca 2024
  • lekcje odbywają się od poniedziałku do czwartku w godz. 16.45–18.15
  • wygodna forma nauki przez platformę Zoom,
  • ćwiczone wszystkie cztery testowane umiejętności językowe: czytanie, pisanie akademickie, słuchanie oraz mówienie,
  • ćwiczenie strategii egzaminacyjnych oraz typowych zadań egzaminacyjnych IELTS,
  • minimalny wymagany poziom językowy: B2 (upper-intermediate),
  • minimalny wiek uczestników: 17 lat,
  • cena kursu  - 4 tygodnie (1500 zł)

Chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się z nami:
Email: info@balticcouncil.pl
Tel. +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22

do góry