Uczelnie zagraniczneW Baltic Council for International Education od wielu lat pomagamy maturzystom w dostaniu się na uniwersytety w Europie, USA i Kanadzie. Oferujemy wsparcie w procesie rekrutacyjnym na studia licencjackie, magisterskie i MBA. Nasi doświadczeni konsultanci, którzy są absolwentami zagranicznych szkół, oferują wsparcie i doradztwo w wybraniu odpowiedniej ścieżki edukacyjnej w oparciu o wyniki w nauce, ambicje i cele.

Nasze usługi obejmują:

- bezpłatne porady na temat oferty zagranicznych uniwersytetów
- analiza wyników w nauce, predyspozycji, ambicji, celów i możliwości finansowych 
- pomoc w przygotowaniu dokumentów potrzebnych w procesie rekrutacji, w tym pomoc w wypełnieniu kwestionariuszy, przygotowaniu listów referencyjnych, napisaniu listu motywacyjnego, tłumaczeniu dokumentów oraz czuwanie nad terminowością
- jeśli to konieczne porady w kwestii kursów przygotowujących na studia np. Foundation Year, Pre - Masters, Pre - MBA, IELTS, TOEFL i inne  
- pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej na studia
- organizacja zagranicznych wizyt studyjnych do szkół i uniwersytetów
- pomoc w wyborze zakwaterowania
- organizacja spotkań z przedstawicielami zagranicznych instytucji edukacyjnych
- organizacja prezentacji i seminariów w celu przybliżenia zagranicznej oferty edukacyjnej

Zapraszamy także na międzynarodowe targi "Dni Edukacji Międzynarodowej", które organizujemy 2 razy w roku w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii. Targi są doskonałą okazją, aby porozmawiać z przedstawicielami zagranicznych uniwersytetów, szkół średnich oraz szkół językowych o ich ofercie edukacyjnej.

 

Poznaj naszą ofertę już teraz! Napisz do nas na info@balticcouncil.pl lub zadzwoń 22 379 26 24/22, a my doradzimy w wybraniu najlepszej uczelni i pomożemy Ci w spełnieniu marzeń o studiowaniu za granicą. Możesz także umówić się na bezpłatną konsultację w naszym biurze w Warszawie lub przez Skype tutaj.

do góry