BALTIC COUNCIL - Edukacja za granicą

Uniwersytety - studia licencjackie

Wszyscy kandydaci na studia w Wielkiej Brytanii aplikują na uniwersytety za pośrednictwem jednego systemu aplikacyjnego UCAS. Jest to elektroniczny system aplikacyjny, przez który możemy aplikować na maksymalnie na 5 różnych uczelni. Należy przygotować list motywacyjny na studia (personal statement), a także list referencyjny od nauczyciela.
 
Aplikacja w systemie UCAS jest jednym z najważniejszych etapów rekrutacji na studia. Baltic Council for International Education jest oficjalnym centrum UCAS i oferuje profesjonalne wsparcie w procesie aplikacji na najlepsze uniwersytety w Wielkiej Brytanii. W ciągu ostatnich lat z naszych usług skorzystało setki absolwentów szkół średnich z Polski, Łotwy, Litwy i Estonii. Możemy pochwalić się, tym, że nasi aplikanci dostają się na najlepsze uniwersytety w UK np. LSE, UCL, Cambridge czy Oxford.
 
Na czym polega nasze wsparcie w aplikacji na studia w UK?
Skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów edukacyjnych. Nasi konsultanci sami studiowali za granicą, dzięki czemu możesz liczyć nie tylko na profesjonalne wsparcie, ale również na wiele praktycznych wskazówek związanych z aplikowaniem czy życiem studenckim za granicą.
 
Nasze wsparcie obejmuje m.in.:
- pomoc w wyborze uniwersytetów i kierunków
- rejestracja w systemie aplikacyjnym i wypełnianie wniosku w systemie UCAS
- pomoc w napisaniu listu motywacyjnego – Personal Statement (format, zawartość, gramatyka, styl)
- konsultacje dotyczące napisania listu polecającego (referencje)
- komunikacja z aplikantem/aplikantką na każdym etapie rekrutacji
- pomoc w wypełnieniu wniosku o zakwaterowanie
- pomoc w aplikacji o rządowy kredyt studencki dla osób ze statusem pre-settled/settled  
- nadzorowanie całego procesu przyjmowania aplikacji


Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady - umów się na spotkanie z naszymi dośiwadczonymi konsultantami. Zadzwoń 22 379 26 24/22 napisz na info@balticcouncil.pl lub umów się na bezpłatną konsultację przez Skype lub w naszym biurze tutaj.

do góry