BALTIC COUNCIL - Edukacja za granicą

KURSY DLA MENEDŻERÓW I KADRY KIEROWNICZEJ

 

W obecnych czasach sukces zawodowy w dużej mierze jest uzależniony od znajomości języka angielskiego, który stał się uniwersalnym językiem biznesu. Od ponad 20 lat współpracujemy z zagranicznymi szkołami językowymi oferującymi kursy języka angielskiego dla specjalistów, menadżerów, biznesmenów i kadry zarządzającej. Kursy są przeznaczone dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności językowe, ponieważ zdają sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa angielski w codziennej, międzynarodowej komunikacji biznesowej.

 

Chcesz wyjechać na zagraniczny kurs języka angielskiego, zgłoś się do Baltic Council – razem wybierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb. Kursy Executive skupiają się na realnych sytuacjach, które biznesmeni i menadżerowie napotykają w swoim życiu zawodowym. Kursy te wyróżnia intensywność, wysoka jakość, efektywność, elastyczność i dostosowanie do potrzeb klienta. Małe, międzynarodowe grupy uczestników w podobnym wieku pozwolą Ci na swobodną naukę i nawiązanie kontaktów z całego świata.

 

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń 22 379 26 24, napisz info@balticcouncil.pl lub zarejestruj się na darmową konsultację w naszym biurze w Warszawie lub przez Skype tutaj.

do góry