Holandia


Baltic Council prowadzi aplikacje na WSZYSTKIE uniwersytety w Holandii. Obok znajdziesz przykładową listę najpopularniejszych holenderskich uczelni.

O interesujących Cię uniwersytetach porozmawiasz z naszym doradcą edukacyjnym podczas BEZPŁATNEJ KONSULTACJI.

Z roku na rok studia w Holandii stają się coraz bardziej popularne. Co takiego przyciąga przyszłych studentów? Międzynarodowa atmosfera, wysoka jakość kształcenia na pewno wpływają na decyzję o studiowaniu w tym kraju. Holandia jako pierwszy kraj europejski zaczęła oferować na uniwersytetach programy w języku angielskim. Z tego powodu brak znajomości języka niderlandzkiego nie stanowi już przeszkody w uzyskaniu wykształcenia w Holandii. W tej chwili studenci mają możliwość nauki na 1150 kierunkach w języku angielskim.
 

Koszty nauki w Holandii są atrakcyjne i wynoszą na większości kierunków ok. 2200 euro za rok, ale cena czesnego dla studentów pierwszego roku jest obniżona o 50%! Poza tym studenci, którzy pracują przynajmniej 14 godzin tygodniowo mogą liczyć na pożyczkę studencką. Ale to nie wszystko! Oprócz wsparcia fiansowego studenci mają prawo do bezpłatnego korzystania z komunikacji publicznej.
 

 

System edukacji w Holandii jest jednym z najbardziej obiecujących na świecie. Opiera się na autonomii studentów, krytycznych dyskusjach i praktycznych doświadczeniach. Wiele programów obejmuje praktykę, pracę grupową nad różnymi projektami i inne rodzaje praktycznego zdobywania wiedzy.
 

Holandia jest świetnym miejscem do nauki. Wysoki standard życia w połączeniu z rozsądnymi cenami, otwarte społeczeństwo, bogactwo muzyki i sztuki przyciągają studentów z całego świata. W Holandii jest ponad 1000 muzeów. To kraj, w którym urodzili się tacy artyści jak Rembrandt, Van Gogh i Wermer. Holandia ma bardzo dużo do zaoferowania, dlatego warto rozważyć ten kraj do zdoybywania międzynarodowego wykształcenia.

 

Jeśli myślisz o studiach w Holandii – skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci doradzą w wyborze uniwersytetu i kierunku studiów. Poprowadzimy Twoją aplikację, dopilnujemy terminów, zajmiemy się dokumentacją. Umów się na bezpłatną konsultację TUTAJ. Zadzwoń 22 379 26 24, 22 379 26 22 lub napisz na info@balticcouncil.pl.

 

do góry