BALTIC COUNCIL - Edukacja za granicą

Holandia


Baltic Council prowadzi aplikacje na wszystkie publiczne uczelnie w Holandii. Obok znajdziesz przykładową listę najpopularniejszych holenderskich uczelni.

O interesujących Cię uniwersytetach porozmawiasz z naszymi doradcami edukacyjnymi podczas BEZPŁATNEJ KONSULTACJI.

Z roku na rok studia w Holandii stają się coraz bardziej popularne. Co takiego przyciąga przyszłych studentów? Międzynarodowe środowisko, przyjazna atmosfera czy wysoka jakość kształcenia na pewno wpływają na decyzję o studiowaniu w tym kraju. Holandia jako pierwszy europejski kraj zaczęła oferować kierunki w całości w języku angielskim. Z tego powodu brak znajomości języka niderlandzkiego nie stanowi żadnej przeszkody w uzyskaniu wykształcenia wyższego w Holandii. W tej chwili studenci mają możliwość nauki na ponad 2500 kierunków w języku angielskim.
 

Koszty nauki w Holandii są atrakcyjne i wynoszą  około 2,530 EUR za rok (niezależnie od kierunku, poza nielicznymi wyjątkami), a koszt czesnego dla studentów pierwszego roku jest obniżony o 50%! Niskie czesne uzupełniają szerokie możliwości dofinansowania studiów: studenci mogą liczyć np. na dofinansowanie do mieszkania lub transportu publicznego, a ci, którzy pracują przynajmniej 56 godzin w miesiącu mogą dodatkowo uzyskać atrakcyjnie oprocentowaną pożyczkę studencką i bezzwrotny grant.
 

 

System edukacji w Holandii jest jednym z najbardziej obiecujących i najszybciej rozwijających się na świecie. Opiera się na autonomii studentów, krytycznych dyskusjach i praktycznych zadaniach i doświadczeniach. Wiele kierunków oferuje możliwości odbywania stażów i praktyk, nastawionych na pracę grupową nad różnymi projektami, a także inne rodzaje praktycznego zdobywania wiedzy.
 

Holandia jest znakomitym miejscem do skutecznej nauki. Wysoki standard życia w połączeniu z rozsądnymi cenami, bliskie więzi uniwersytetów ze światem biznesu, otwarte społeczeństwo oraz bogata oferta świata kulturalnego czy sportowego przyciągają studentów z całego świata.

 

Jeśli myślisz o studiach w Holandii skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci sami studiowali w Holandii i doradzą Ci w wyborze uniwersytetu i kierunku studiów. Poprowadzimy Twoją aplikację, dopilnujemy terminów, pomożemy napisać list motywacyjny i CV, zajmiemy się dokumentacją.

Umów się na bezpłatną konsultację TUTAJ. Zadzwoń 22 379 26 24, 22 379 26 22 lub napisz na info@balticcouncil.pl.

 

do góry