Edukacja za granicą

W dzisiejszym globalnym i konkurencyjnym świecie o Twoim sukcesie w dużej mierze decyduje wykształcenie oraz znajomość języków obcych. Jeśli zdecydujesz się na studia za granicą, Twoje szanse na sukces znacznie wzrosną. Oprócz dyplomu zagranicznej uczelni przeżyjesz również przygodę życia, która zaprocentuje w przyszłości.

Jak wybrać uniwersytet skrojony na miarę spośród tak bogatej oferty? Bardzo ważne jest, aby znaleźć wymarzony kierunek i wybrać uczelnie, na których jest on wykładany na wysokim poziomie. Przez lata pomagaliśmy naszym przyszłym studentom zrozumieć zagraniczny system edukacyjny, wybrać kraj, instytucję edukacyjną i kierunek studiów oraz wypełnić aplikację na studia. Odpowiedzieliśmy na setki pytań dotyczących studiów i życia w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Nowej Zelandii i w innych krajach. Tysiące naszych klientów miało okazję zobaczyć w praktyce profesjonalizm naszych konsultantów i wysoki poziom świadczonych usług.

Wybierz Baltic Counicl for International Education jako swojego doradcę edukacyjnego. Możesz nam zaufać we wszystkich kwestiach związanych z nauką i pobytem za granicą!
 
Nasze główne działania:
• kursy języków obcych dla młodzieży i dorosłych na całym świecie;
• całoroczne i wakacyjne kursy dla dzieci w wieku 7 - 18 lat (język angielski, niemiecki, francuski, włoski i inne);
• organizacja wyjazdów grupowych do Anglii, na Maltę i do innych krajów;
• programy dla kadry zarządzającej i specjalistów
• pomoc w aplikacji do szkół średnich z Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Austrii, USA, Kanadzie, Niemczech i innych krajach;
• pomoc w aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii, USA, Danii, Holandii, Szwajcarii. Programy Bachelor, Master, MBA;
• programy przygotowujące do nauki w zagranicznych szkołach średnich i uniwersytetach;
• kursy i programy szkoleniowe dla nauczycieli szkół i wykładowców uniwersyteckich.
 
Jeśli masz pytania odnośnie wyżej wymienionych programów umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w naszym biurze w Warszawie lub przez Skype tutaj. Zadzwoń +48 576 382 088 lub napisz na info@balticcouncil.pl.

 

 

do góry