BALTIC COUNCIL - Dla instytucji edukacyjnych

Dla instytucji edukacyjnych

Baltic Council for International Education współpracuje z instytucjami edukacyjnymi, aby promować edukację międzynarodową wśród młodzieży.

Co oferujemy?

Wizyty w placówkach. Organizujemy warsztaty poświęcone rozwijaniu  kompetencji miękkich, które są kluczowym elementem przyszłej nauki na uniwersytecie i na współczesnym rynku pracy. Warsztaty skupiają się także na możliwościach, jakie oferuje edukacja międzynarodowa. Spotkanie prowadzone jest przez absolwentów zagranicznych uczelni, dzięki czemu uczniowie mają okazję uzyskać odpowiedzi na wiele praktycznych pytań. Nasza wizyta to nie tylko zwykła prezentacja, ale zajęcia z aktywnym udziałem wszystkich uczniów. Mogą mieć Państwo pewność, że z pożytkiem zagospodarujemy ten czas.
Obecnie przeprowadzamy również wirtualne spotkania z uczniami za pomocą webinarów. Nasi doświadczeni konsultanci mogą przeprowadzić prywatne spotkanie z całą klasą na życzenie nauczyciela. Spotkania prowadzone są poprzez profesjonalną platformę do webinarów – dostęp do niej możliwy jest zarówno z komputera, jak i smartphonów!


Spotkania podczas „Dni Edukacji Międzynarodowej"
. Zapraszamy nauczycieli wraz z całymi klasami na targi edukacji międzynarodowej, które każdego roku organizujemy w największych miastach w Polsce, w marcu i październiku. Targi są niesamowitą okazją do spotkania się z przedstawicielami zagranicznych uniwersytetów, szkół średnich czy szkół językowych. Podczas targów organizowane są liczne seminaria prowadzone przez ekseprtów edukacyjnych z Polski i z zagranicy.

Organizacja webinarów z przedstawicielami zagranicznych uczelni. Każdego miesiąca organizujemy serię wirtualnych spotkań z przedstawicielami renomowanych zagranicznych uniwersytetów z Holandii, Wielkiej Brytanii, czy USA. Uczniowie mają okazję wówczas zapoznać się z możliwymi kierunkami studiów i trybie funkcjonowania uczelni, a my przedstawimy procedurę aplikacyjną i wszystkie wymogi, które pomogą  z sukcesem dostać się na wymarzony uniwersytet. Spotkania prowadzone są poprzez profesjonalną platformę do webinarów – dostęp do niej możliwy jest zarówno z komputera, jak i smartphonów! Szczegółowy plan webinarów umieszczamy zawsze na naszej stronie internetowej w zakładce Nowości lub Seminaria oraz na naszym Facebook’u. Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszego profilu!

Zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie 22 379 26 24/22 lub mailowo info@balticcouncil.pl.

 

 

do góry