BALTIC COUNCIL - Edukacja za granicą

Uniwersytety - studia magisterskie


Zaliczenie studiów licencjackich zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu co dalej? A może otrzymałeś/-aś już tytuł licencjata i zastanawiasz się nad kolejnym krokiem swojej ścieżki edukacyjnej?

Brytyjskie uniwersytety oferują szeroką gamę kierunków na studiach magisterskich. Biznes, cyberbezpieczeństwo, dziennikarstwo, a może marketing sportowy? Każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie obowiązują też terminy złożenia wniosku - jeśli nadal są miejsca na wybranym kierunku studiów, uniwersytet wciąż przyjmuje aplikacje od potencjalnych studentów. Jeśli jeszcze nie udało Ci się znaleźć uczelni, w której chciałbyś kontynuować naukę, masz świetną okazję, aby dostać się jesienią lub w styczniu (w UK na niektóre kierunki studiów rekrutacja mozliwa jest dwa razy w roku) na jeden z uniwersytetów w Wielkiej Brytanii!

Nasi doświadczeni specjaliści doradzą w wyborze odpowiedniego uniwersytetu i kierunku studiów. Pomogą także w aplikacjach na studia wyższe i w uzyskaniu pożyczki studenckiej. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Umów się na spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami. Zadzwoń 22 379 26 24, napisz na info@balticcouncil.pl lub umów się na bezpłatną konsultację przez Skype tutaj.

do góry