Letnie kursy i obozy dla uczniów (7-18 lat) – wyjazdy grupowe z opiekunem

Obozy językowe, kursy zagraniczne dla uczniów w wieku 7 - 18 lat - podróże grupowe
Wszystko wliczone w cenę!


Cena kursu grupowego obejmuje: przelot, bagaż, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie, transfery z/na lotnisko, opiekę opiekuna i wychowawców na miejscu, test kwalifikacyjny, lekcje angielskiego w grupach międzynarodowych, materiały do nauki, zakwaterowanie w rezydencji studenckiej lub u rodziny goszczącej, pełne wyżywienie (3 posiłki), codzienny bogaty program zajęć rekreacyjno – sportowych, całodniowe i półdniowe wycieczki krajoznawcze, opłatę rejestracyjną, certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

 

LATO 2020

LETNIE OBOZY JĘZYKOWE - WYJAZDY GRUPOWE Z OPIEKUNEM Z POLSKI:

Program 1. St Michaels School 10 – 16 lat. Kurs łączy w sobie lekcje, bogaty program sportowo - rekreacyjny oraz wycieczki krajoznawcze. Termin: 28 czerwca - 12 lipca 2020. Opis kursu tutaj.

 

Program 2: Ardingly College 11 - 17 lat. Kurs odbywa sie na kampusie szkoły Ardingly College, jednej z najlepszych szkół z internatem w Anglii. Szkoła położona jest niedaleko Londynu. Termin 6 - 20 lipca 2020. Opis kursu tutaj.

 

Program 3: Eastbourne College, 11 – 17 lat. Kurs odbywa się na terenie prestiżowej szkoły z internatem w Eastbourne nad morzem, w południowej Anglii. Termin: 15 - 29 lipca 2020. Opis całego kursu znajduje się na naszej stronie internatowej: tutaj.

 

Program 4. Queen Anne's School - 8- 17 lat. Obóz na terenie szkoły z internatem, której historia sięga 1698 roku, niedaleko Londynu. Termin: 26 lipca - 9 sierpnia 2020. Opis kursu tutaj.

 

 
Pomysł jest prosty
Lato to odpoczynek, zabawa i przyjaciele. Jeśli chcesz spędzić ten czas produktywnie zapisz się na kurs języka angielskiego już teraz! W ostatnich latach tysiące studentów wyjechało z nami na wakacyjny kurs językowy.
 
Wybór należy do ciebie
Rezerwując kurs grupowy możesz być pewien, że otrzymasz najlepszą cenę, która obejmuje bilety lotnicze, naukę w grupach międzynarodowych, zakwaterowanie, program wycieczek i zajęć pozalekcyjnych, a także opiekę wychowawcy. Nasi opiekunowie to doświadczone osoby, na które możesz zawsze liczyć podczas zagranicznego pobytu na kursie.

 

 

Edukacja i zakwaterowanie
W ostatnich latach sprawdziliśmy dziesiątki zagranicznych szkół i wybraliśmy najlepsze, międzynarodowe szkoły językowe oraz światowej sławy prywatne szkoły z internatem i college’e. Szkoły są sprawdzone i bezpieczne. Placówki oferują różne formy zakwaterowania – możesz wybrać pobyt u rodziny goszczącej, w domu studenckim lub w prywatnych apartamentach. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz i oczekujesz, a także czy wyruszasz w podróż sam czy z rodziną.
 
Przykładowy program tygodniowy dla studentów, St. Michael School (Anglia)


Wycieczki grupowe dla dzieci w wieku 8 - 17 lat

Angielski + aktywny wypoczynek i wycieczki po kraju, ciekawe programy kulturalne i rozrywkowe, zajęcia w grupach międzynarodowych.
 
Letnie wyjazdy grupowe dla uczniów od lat 16
Lato to idealny czas na przygotowanie się do przyszłych projektów edukacyjnych – matura, przyszłe egzaminy z języka obcego, rekrutacja na studia. Jeśli masz zamiar uczyć się angielskiego to letnie programy pomogą Ci odnieść sukces! Możesz wybrać program z naszej ciekawej oferty kursów ogólnych, intensywnych, biznesowych, przygotowujących do egzaminu IELTS i egzaminów Cambridge. Ciekawe zajęcia sportowo – rekreacyjne, wyjścia do muzeów, teatrów, wycieczki, imprezy integracyjne, ekscytujące wyprawy, sporty, dyskoteki czekają na Ciebie po lekcjach wieczorem i po południu.


Lato dla dorosłych
Nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice i dziadkowie mogą uczyć się języka angielskiego. Nasze wyjazdy są doskonałą okazją do poznania kraju, zwiedzania i poznania nowych przyjaciół z całego świata.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej informacji: info@balticcouncil.pl, tel.+48 576 382 088. Zarejestruj się na darmową konsultacje w naszym biurze w Warszawie lub przez Skype tutaj.

 

Znajdź oferty, które spełniają Twoje potrzeby poniżej: Angielski Wielkiej Brytanii

do góry