BALTIC COUNCIL - Edukacja za granicą


Połącz przyjemne z pożytecznym! Spędź niezapomniane wakacje za granicą i doszkalaj swój język. Lato to odpoczynek i zabawa, ale także okazja do poznania nowych znajomych z różnych części świata. Jeśli chcesz spędzić ten czas produktywnie zapisz się na kurs języka angielskiego już teraz!

Wybierz interesujący Cię kraj z menu na pasku bocznym


Wybór należy do ciebie

Rezerwując kurs grupowy możesz być pewien/pewna, że otrzymasz najlepszą cenę, która obejmuje bilety lotnicze, naukę w grupach międzynarodowych, zakwaterowanie, program wycieczek i zajęć pozalekcyjnych, a także opiekę wychowawcy. Nasi opiekunowie to doświadczone osoby, na które możesz zawsze liczyć podczas zagranicznego pobytu na kursie.


Cena kursu grupowego obejmuje: przelot, bagaż, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie, transfery z/na lotnisko, opiekę opiekuna i wychowawców na miejscu, test kwalifikacyjny, lekcje angielskiego w grupach międzynarodowych, materiały do nauki, zakwaterowanie w rezydencji studenckiej lub u rodziny goszczącej, pełne wyżywienie (3 posiłki), codzienny bogaty program zajęć rekreacyjno – sportowych, całodniowe i półdniowe wycieczki krajoznawcze, opłatę rejestracyjną, certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.


Edukacja i zakwaterowanie

W ostatnich latach sprawdziliśmy dziesiątki zagranicznych szkół i wybraliśmy najlepsze, międzynarodowe szkoły językowe oraz światowej sławy prywatne szkoły z internatem i college’e. Placówki oferują różne formy zakwaterowania – możesz wybrać pobyt u rodziny goszczącej, w domu studenckim lub w prywatnych apartamentach. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz i oczekujesz, a także czy wyruszasz w podróż sam czy z rodziną.
 
Wycieczki grupowe dla dzieci w wieku 8 - 17 lat
Angielski + aktywny wypoczynek i wycieczki po kraju, ciekawe programy kulturalne i rozrywkowe, zajęcia w grupach międzynarodowych.
 
Letnie wyjazdy grupowe dla uczniów od lat 16
Lato to idealny czas na przygotowanie się do przyszłych projektów edukacyjnych – matura, przyszłe egzaminy z języka obcego, rekrutacja na studia. Jeśli masz zamiar uczyć się angielskiego to letnie programy pomogą Ci odnieść sukces! Możesz wybrać program z naszej ciekawej oferty kursów ogólnych, intensywnych, biznesowych, przygotowujących do egzaminu IELTS i egzaminów Cambridge. Ciekawe zajęcia sportowo – rekreacyjne, wyjścia do muzeów, teatrów, wycieczki, imprezy integracyjne, ekscytujące wyprawy, sporty, dyskoteki czekają na Ciebie po lekcjach wieczorem i po południu.


Lato dla dorosłych
Nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice i dziadkowie mogą uczyć się języka angielskiego. Nasze wyjazdy są doskonałą okazją do poznania kraju, zwiedzania i poznania nowych przyjaciół z całego świata.
Więcej informacji znajdziesz tutaj: Zagraniczne kursy językowe dla młodzieży i dorosłych


Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej informacji: info@balticcouncil.pl, tel. 22 379 26 24. Zarejestruj się na darmową konsultacje w naszym biurze w Warszawie lub przez Skype tutaj.

 
Więcej informacji o kursach grupowych znajdziesz tutaj:
Angielski Wielkiej Brytanii

do góry