LATO 2021 Kursy i obozy językowe (7-18 lat) – wyjazdy grupowe z opiekunem

Obozy językowe, kursy zagraniczne dla uczniów w wieku 7 - 18 lat - podróże grupowe
Wszystko wliczone w cenę!


Wybierz interesujący cię kraju z menu po lewej stronie


Cena kursu grupowego obejmuje: przelot, bagaż, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie, transfery z/na lotnisko, opiekę opiekuna i wychowawców na miejscu, test kwalifikacyjny, lekcje angielskiego w grupach międzynarodowych, materiały do nauki, zakwaterowanie w rezydencji studenckiej lub u rodziny goszczącej, pełne wyżywienie (3 posiłki), codzienny bogaty program zajęć rekreacyjno – sportowych, całodniowe i półdniowe wycieczki krajoznawcze, opłatę rejestracyjną, certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

 

Pomysł jest prosty
Lato to odpoczynek, zabawa i przyjaciele. Jeśli chcesz spędzić ten czas produktywnie zapisz się na kurs języka angielskiego już teraz! W ostatnich latach tysiące studentów wyjechało z nami na wakacyjny kurs językowy.
 

Wybór należy do ciebie
Rezerwując kurs grupowy możesz być pewien, że otrzymasz najlepszą cenę, która obejmuje bilety lotnicze, naukę w grupach międzynarodowych, zakwaterowanie, program wycieczek i zajęć pozalekcyjnych, a także opiekę wychowawcy. Nasi opiekunowie to doświadczone osoby, na które możesz zawsze liczyć podczas zagranicznego pobytu na kursie.

 

Edukacja i zakwaterowanie
W ostatnich latach sprawdziliśmy dziesiątki zagranicznych szkół i wybraliśmy najlepsze, międzynarodowe szkoły językowe oraz światowej sławy prywatne szkoły z internatem i college’e. Szkoły są sprawdzone i bezpieczne. Placówki oferują różne formy zakwaterowania – możesz wybrać pobyt u rodziny goszczącej, w domu studenckim lub w prywatnych apartamentach. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz i oczekujesz, a także czy wyruszasz w podróż sam czy z rodziną.
 
Przykładowy program tygodniowy dla studentów, St. Michael School (Anglia)


Wycieczki grupowe dla dzieci w wieku 8 - 17 lat

Angielski + aktywny wypoczynek i wycieczki po kraju, ciekawe programy kulturalne i rozrywkowe, zajęcia w grupach międzynarodowych.
 
Letnie wyjazdy grupowe dla uczniów od lat 16
Lato to idealny czas na przygotowanie się do przyszłych projektów edukacyjnych – matura, przyszłe egzaminy z języka obcego, rekrutacja na studia. Jeśli masz zamiar uczyć się angielskiego to letnie programy pomogą Ci odnieść sukces! Możesz wybrać program z naszej ciekawej oferty kursów ogólnych, intensywnych, biznesowych, przygotowujących do egzaminu IELTS i egzaminów Cambridge. Ciekawe zajęcia sportowo – rekreacyjne, wyjścia do muzeów, teatrów, wycieczki, imprezy integracyjne, ekscytujące wyprawy, sporty, dyskoteki czekają na Ciebie po lekcjach wieczorem i po południu.


Lato dla dorosłych
Nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice i dziadkowie mogą uczyć się języka angielskiego. Nasze wyjazdy są doskonałą okazją do poznania kraju, zwiedzania i poznania nowych przyjaciół z całego świata.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej informacji: info@balticcouncil.pl, tel.+48 576 382 088. Zarejestruj się na darmową konsultacje w naszym biurze w Warszawie lub przez Skype tutaj.

 

Znajdź oferty, które spełniają Twoje potrzeby poniżej: Angielski Wielkiej Brytanii

do góry