BALTIC COUNCIL - Przewodnik po karierze

Przewodnik po karierze


Szukasz profesjonalnego sposobu na pokierowanie swoją przyszłą edukacją i karierą, a sztampowe testy predyspozycji zawodowych nie spełniają Twoich oczekiwań? Baltic Council prezentuje nowoczesny Career Guide— przewodnik po karierze online dla ambitnych młodych osób w wieku 13-19 lat.

Po raz pierwszy w Polsce! Ten opracowany w Wielkiej Brytanii program to jedyny w swoim rodzaju przewodnik skierowany do wszystkich, którzy zainteresowani są studiowaniem za granicą oraz poważnie planują swoją przyszłą ścieżkę zawodową.

Co sprawia, że nasz przewodnik jest tak wyjątkowy?

1)    Po zalogowaniu do swojego profilu otrzymujesz dostęp do szczegółowego testu predyspozycji, zainteresowań i umiejętności, który składa się z czterech części (Interests, Work Style, Work Place, Priorities). Program analizuje Twoje odpowiedzi i na ich podstawie pomaga Ci lepiej poznać siebie i swoje predyspozycje zawodowe.
•    Jesteś urodzonym liderem? A może najlepiej sprawdzisz się pracując dla siebie? Nasz test poza predyspozycjami zawodowymi skupia się także na Twojej indywidualnej osobowości i stylu pracy, dzięki czemu wybór przyszłego zawodu nabiera nowego wymiaru.
•    Jakie aspekty pracy sprawią, że poczujesz się spełniona/-y zawodowo; bezpieczeństwo i stabilność, a może społeczny szacunek i wynagrodzenie?
2)    Na podstawie Twoich odpowiedzi, oraz wprowadzonych kwalifikacji edukacyjnych, nasz przewodnik stworzy listę proponowanych zawodów, którą możesz edytować i dostosowywać wedle własnych preferencji. Spośród ponad 600 zawodów, każdy zawiera szczegółowy opis, informację na temat wymagań, a także ocenę kompatybilności
3)    Po wybraniu ulubionych ścieżek kariery, przewodnik daje Ci możliwość wyboru instytucji edukacyjnych i programów zagranicznych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii i w innych krajach europejskich
4)    Po uzupełnieniu wszystkich sekcji, program proponuje Ci szczegółowy plan działania, który możesz dostosować do własnych preferencji, jak i przedyskutować z naszymi doświadczonymi konsultantami i konsultantkami.

Co istotne, nasz Career Guide to nie jednorazowy test kariery. Program pozwala nanosić zmiany i dostosowywać cele w zależności od planów edukacyjnych i zawodowych, które jak wiemy— lubią się zmieniać.

Zarejestruj się już dziś i uzyskaj dostęp do wyjątkowego programu, który otworzy drzwi do Twojej kariery!
Hasło dostępu otrzymasz drogą mailową w ciągu 2 tygodni od rejestracji. Dostęp do przewodnika jest bezpłatny, ale liczba osób mogących wziąć udział w rejestracji jest ograniczona. Nie czekaj!
 
ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

 

do góry