BALTIC COUNCIL - Brunel University London

Brunel University London

Lokalizacja

Brunel University mieści się w zachodniej części Londynu, w pobliżu takich miejsc jak Langley Country Park, Dinosaur Escape Adventure Golf, czy Little Britain Lake, oraz zaledwie kilka minut spacerem od przystanku metra Uxbridge. Londyn to miejsce, którego nie trzeba przedstawiać. To miasto nieskończonych możliwości i naprawdę ciężko tu o nudę – znajdziemy tu setki muzeów, galerii sztuki, kin, teatrów, przytulnych kawiarni, centr handlowych, parków, ogrodów i parków rozrywki.

Brunel University London, który nosi nazwisko znanego brytyjskiego inżyniera Isambarda K. Brunela to idealny wybór dla osób, które chcą uczyć się w przyjaznej międzynarodowej atmosferze, a także cenią sobie doskonałą lokalizację jaką jest stolica Wielkiej Brytanii. Piękny kampus z wyjątkową architekturą, którą można podziwiać np. w filmie Stanleya Kubricka „Mechaniczna pomarańcza”, to zaledwie jedna z wielu zalet tej uczelni. Uczelnia powstała w 1966 roku, a od samego początku wyróżniało ją nowatorskie podejście do edukacji oraz ukierunkowanie w stronę kształcenia naukowców i inżynierów wyposażonych w wiedzę praktyczną. W ostatnich latach zainwestowano tu aż 400 milionów funtów w akademiki (każdy student 1 roku ma w nim zagwarantowane miejsce), materiały dydaktyczne oraz infrastrukturę sportową.

Na terenie kampusu znajdziemy także świetnie wyposażoną bibliotekę, która otwarta jest przez całą dobę – zarówno sowy jak i ranne ptaszki będą miały możliwość się w niej uczyć. Warto wspomnieć także o kwestii pomocy finansowej – Brunel oferuje ponad 400 różnych stypendiów!

Na uczelni prężnie działa biuro karier, które pomaga znaleźć studentom pracę dorywczą oraz staże i praktyki. Znajdziemy tutaj również całą masę klubów i kół zainteresowań oraz ponad 50 uniwersyteckich klubów sportowych! Dbanie o przyszłe zatrudnienie absolwentów to zdecydowanie mocna strona uczelni, co potwierdza fakt, że pod względem dostosowania do wymogów współczesnego rynku pracy Brunel University jest jednym z liderów i w rankingu Times TOP World Higher Education University Rankings (50 miejsce).

Studia pierwszego stopnia:
Business Computing (Social Media)
Computer Science
Industrial Design and Technology
Product Design
Computer Systems Engineering
Electrical Engineering with Renewable Energy Systems
Visual Effects and Motion Graphics
Flood and Coastal Engineering
Financial Mathematics
Aerospace Engineering
Automotive Engineering
Aviation Engineering with Pilot Studies
Civil Engineering with Sustainability
Motorsport Engineering


Proces aplikacji:
Aplikuj z Balti Council for International Education na studia w UK. Jesteśmy oficjalnym centrum UCAS w Polsce. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Ci w wyborze kierunku studiów i złożeniu całej aplikacji przez system UCAS. Otrzymasz od nas profesjonalną i kompleksową pomoc w napisaniu Personal Statement – kluczowego elementu w aplikacji na uczelnie za granicą! Pomożemy Ci w aplikacji o kredyt studencki, zakwaterowanie i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania przed wyjazdem. Oferujemy wsparcie na każdym etapie aplikacji.

Zapisz się na bezpłatną konsultację tutaj, napisz na info@balticcouncil.pl lub zadzwoń 22 379 26 24, 22 379 26 22 i skorzystaj z naszej pomocy!
 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry