BALTIC COUNCIL - Windesheim University of Applied Sciences

Windesheim University of Applied Sciences

Lokalizacja

Zwolle
Zwolle to średniej wielkości miasto oddalone o godzinę drogi od Amsterdamu. Oprócz pięknego historycznego centrum miasto oferuje wiele parków oraz szereg klimatycznych miejsc do spędzania czasu wolnego. Zwolle to także znakomite miejsce na zakupy, ze wszystkimi dużymi sieciami handlowymi i mnóstwem mniejszych butików. Przede wszystkim jest to miasto bezpieczne i dobrze  skomunikowane. Życie studenckie w Zwolle koncentruje się w centrum miasta i jego okolicach, gdzie znajduje się dużo atrakcyjnych kawiarń i restauracji.W Zwolle odbywa się również wiele wydarzeń kulturalnych, w tym festiwale muzyczne i kulturalne, przedstawienia teatralne i coroczna Noc Rhythm & Blues.

 

Windesheim University of Applied Sciences
Windesheim jest jedną z trzech najlepszych holenderskich uczelni nauk stosowanych; znana jest z osobistego podejścia do studenta, małych grup (15-20 studentów) oraz ścisłej współpracy ze społecznością biznesową i instytucjami publicznymi. Społeczność uponad 25 tys. studentów oraz ponad 2 tys. pracowników naukowych zatrudnionych w Zwolle i Almere, Windesheim jest jednym z największych uniwersytetów nauk stosowanych w Holandii. Jak czytamy na stronie uczelni, “jedną z naszych mocnych stron jest osobiste podejście do studenta. Studenci pracują w małych grupach, a nasi wykładowcy są również mentorami”. Uczelnia stawia duży nacisk na rozwijanie umiejętności analizy i krytycznego myślenia. Dąży do innowacyjnego i przedsiębiorczego podejścia – blisko współpracuje ze środowiskiem sektorów prywatnego i publicznego. Windesheim była pierwszą uczelnią nauk stosowanych, która została członkiem Business Hanse: międzynarodowej sieci reprezentującej tradycyjne wartości we współczesnym życiu biznesowym. Poza kwestiami czysto dydaktycznymi, studencki życie skupia się w klubach i stowarzyszeniach studenckich zajmujących się każdą aktywnością, od wioślarstwa aż po integracyjne spotkania z innymi studentami z zagranicy.

 

Studia licencjackie

Czesne 2022/2023: 2209 EUR

Czesne 2023/2024: 2314 EUR

(dla studentów 1. roku studiów licencjackich 50% zniżki)
Wymagania wstępne: ukończenie szkoły średniej ze zdaną maturą; język angielski: test typu IELTS lub CAE.

 

Bachelor's programmes:
International Business
Global Project and Change Management

Jeśli masz pytania odnośnie do studiowania za granicą, umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w biurze w Warszawie. Zadzwoń: +48 22 379 26 24 lub +48 576 382 088, napisz na info@balticcouncil.pl lub umów się na konsultację przez Skype tutaj.

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry