BALTIC COUNCIL - HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

Lokalizacja

Vlissingen


Vlissingen to trzeci co do wielkości port handlowy w Holandii. Miasto jest znane jako centrum przemysłu stoczniowego, chemicznego i aluminiowego. Dziś jest to nowoczesne miejsce z bogatą historią, wspaniałą plażą i wszystkim, co niezbędne do życia studenckiego.

Uczelnia oferuje 23 kierunki licencjackie, w tym osiem w języku angielskim. Spośród 5000 studentów około 500 pochodzi z innych krajów. Według rankingu Annual Higher Education Guide Uniwersytet HZ od ośmiu lat znajduje się w pierwszej trójce uniwersytetów nauk stosowanych. Małe grupy zajęciowe, ponadprzeciętna jakość nauczania, doskonałe warunki do nauki i nowoczesne wyposażenie - wszystko to przyciąga zarówno lokalnych, jak i zagranicznych studentów. 
Będąc uniwersytetem ukierunkowanym na praktyczne umiejętności i zatrudnienie, HZ nawiązał bliskie kontakty z lokalnymi firmami i przedsiębiorstwami. Dodatkowo wszyscy studenci mają okazję spędzić jeden semestr na programie wymiany na jednym z 50 uniwersytetów partnerskich na świecie (w tym w USA, Brazylii, Chinach i wielu innych krajach).

Czesne (2022/2023): 2209 EUR

Czesne (2023/2024): 2314 EUR

(50% zniżki na 1. roku na kierunkach licencjackich)

Wymagania wstępne: ukończenie szkoły średniej ze zdaną maturą. Potwierdzona znajomość języka angielskiego: IELTS 6.0

 

Bachelor's programmes
Chemistry

Civil Engeneering

Industrial Engineering & Management

International Business

Logistics Engineering

Tourism Management

Tourism Management Associate Degree (2 years)

Water Management

Video

Jeśli masz pytania odnośnie do studiowania za granicą, umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w biurze w Warszawie. Zadzwoń: +48 22 379 26 24 lub +48 576 382 088, napisz na info@balticcouncil.pl lub umów się na konsultację przez Skype tutaj.

 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry