BALTIC COUNCIL - Radboud University Nijmegen

Radboud University Nijmegen

Lokalizacja

Nijmegen
Radboud University w Nijmegen znajduje się w historycznym holenderskim mieście Nijmegen. Miasto liczy obecnie około 165 tys.mieszkańców, w tym 30 tys. studentów. W czasie II wojny światowej miasto uległo zniszczeniu, po odbudowie stopniowo stało się prawdziwym miastem studenckim z licznymi sklepami, restauracjami i kawiarniami. Centrum Kultury LUX szczyci się największym kinem w kraju, domem sztuki, w którym mieści się teatr, gdzie odbywają się również wydarzenia muzyczne i debaty. W mieście znajduje się dziewięć muzeów, galerie, teatry, sale koncertowe i kilka kin.

Radboud University
Radboud University to jedna z najlepszych uczelni typu "research university” w Holandii, wyróżniająca się indywidualnym podejściem do studenta, bardzo szerokim zakresem oferowanych kierunków, wysokimi wynikami w nauce i nowoczesnym akademikiem. Uczelnia powstała w 1923 roku; obecnie na siedmiu wydziałach studiuje 19 tys. studentów. Nauka jest oparta o wychodzenie z teorii do praktyki, pracę w grupach i prowadzenie różnych projektów badawczych.
 
Studia licencjackie i magisterskie
Czesne (2023/2024): 2209 EUR
 
Studia magisterskie:
Czesne (2023/2024): 2314 EUR
 
Wymagania wstępne: ukończenie szkoły średniej ze zdaną maturą (na licencjat), ukończenie studiów 1. stopnia (na studia magisterskie) Potwierdzona znajomość języka angielskiego: IELTS 6.0 lub CAE z wynikiem C.


Bachelor's programmes: 

Comparative European History

English Language and Culture/American Studies

International Business Communication

Philosophy

Politics and Society

Biology

Chemistry

Computing Science

Molecular Life Sciences

Artificial Intelligence

Psychology

 

Master’s programmes:

Behavioural and Social Sciences

Business and Economics

Geography, Planning and Environment

Humanities

ICT

Language and Communication

Law

Medical Sciences

Public Administration and Political Science

Philosophy, Theology and Religion

Science

 

Jeśli masz pytania odnośnie do studiowania za granicą, umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w biurze w Warszawie. Zadzwoń: +48 22 379 26 24 lub +48 576 382 088, napisz na info@balticcouncil.pl lub umów się na konsultację przez Skype tutaj.

 

 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry