BALTIC COUNCIL - Van Hall Larenstein University of Applied Sciences

Van Hall Larenstein University of Applied Sciences

Lokalizacja

Leeuwarden, Velp i Arnhhem

Dwa kampusy uczelni mieszczą się w malowniczych holenderskich miastach studenckich. Leeuwarden nazywane jest często „małym Amsterdamem”, ponieważ znajdziemy tam mnóstwo rowerów, kanałów miejskich oraz szeroki wybór festiwali muzycznych. Velp to nowoczesne miasto bogate w zielone parki i ogrody, gdzie odnalazło się wielu międzynarodowych studentów; miasto oddalone jest zaledwie kilka minut drogi od barwnego centrum miasta Arnhem. To właśnie w tam nauczana jest większość kierunków anglojęzycznych. W obu miastach znajdziemy całą gamę kin, teatrów, galerii, muzeów, sklepów, centrów handlowych, restauracji oraz kawiarni. Należy także wspomnieć o przystępnych kosztach życia i zakwaterowania.

Uczelnia stawia na rozwój wiedzy teoretycznej w połączeniu z wiedzą praktyczną, a każdy kierunek ma w swoim programie prace grupowe, warsztaty oraz możliwość odbywania staży i praktyk w międzynarodowych firmach. Nie znajdziemy tutaj dużych, przepełnionych klas, ponieważ w Larenstein indywidualne podejście do każdego studenta to klucz do sukcesu. Nieformalna atmosfera i interaktywne zajęcia to coś, co zdecydowanie wyróżnia uniwersytet, a, będąc w przyjaznych stosunkach z profesorami i innymi studentami, już w czasie nauki budujesz swoją sieć kontaktów zawodowych. Uczelnia nastawiona jest na przygotowanie swoich podopiecznych do wykonywania zawodu, dlatego gościnne wykłady, wycieczki oraz symulacje są tu na porządku dziennym. Van Hall Larenstein oferuje przede wszystkim kierunki, w których Holandia jest światowym liderem, dzięki czemu absolwenci szybko znajdują zatrudnienie w swoim sektorze.

 

Czesne, studia licencjackie (2022/2023): 2209 EUR

Czesne, studia linencjackie (2023/2024): 2314 EUR

(zniżka 50% na 1. rok)

Wymagania wstępne: świadectwo maturalne; TOEFL 550 / IELTS 6.0 / CAE C / FCE B

Rozpoczęcie studiów: wrzesień
Aplikacja: do 1 maja

 

Czesne, studia magisterskie (2022/2023): 2209 EUR

Czesne, studia magisterskie (2023/2024): 2314 EUR

Wymagania wstępne: licencjat z podobnej dziedziny; TOEFL 550 / IELTS 6.0 / CAE C / FCE B

Rozpoczęcie studiów: wrzesień

Aplikacja: do 1 maja

 

Bachelor's programmes:

Animal Husbandary
Food Technology
International Business
International Development Management

Studia magisterskie:
Agricultural Production Chain Management (MSc)
Innovative Dairy Chain Management (MSc)
Management of Development (MSc)
River Delta Development (MSc)
3

Video

Jeśli masz pytania odnośnie do studiowania za granicą, umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w biurze w Warszawie. Zadzwoń: +48 22 379 26 24 lub +48 576 382 088, napisz na info@balticcouncil.pl lub umów się na konsultację przez Skype tutaj.

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry