BALTIC COUNCIL - The Hague University of Applied Sciences

The Hague University of Applied Sciences

Lokalizacja

Haga

Haga znajduje się w zachodniej części Holandii, u wybrzeża Morza Północnego. Jest to trzecie co do wielkości miasto w kraju. Pomimo że zgodnie z konstytucją stolicą Holandii jest Amsterdam, to właśnie w Hadze znajduje się rząd oraz urzęduje rodzina królewska. Haga jest także międzynarodowym centrum biznesowym. Znajdziemy tam największy port w Europie, dwa międzynarodowe lotniska, a także siedziby takich firm jak Shell i Siemens. Haga oferuje studentom wszystkie zalety stolicy w połączeniu z przytulną atmosferą małego miasteczka. Miasto znane jest z historycznej architektury, możesz tu odwiedzić miejsca, po których przechadzali się znani artyści tacy jak Mondrian i Vermeer.

Haga University of Applied Sciences powstał w 1987 roku w wyniku zjednoczenia 14 tradycyjnych instytucji edukacyjnych. Studiuje tutaj ponad 22 tys. osób ze 145 krajów. Uniwersytet w Hadze szczyci się wysokimi standardami edukacyjnymi i szczerą troską o swoich studentów. Jednym z najważniejszych zadań uniwersytetu jest zapewnienie uczniom wglądu w świat zawodowy i zdobycie praktycznego doświadczenia. Kierunki licencjackie i magisterskie są stale aktualizowane zgodnie z rozwojem biznesu i przemysłu. Haga University of Applied Sciences nawiązał współpracę z ponad 250 partnerami na całym świecie.

 

Uczelnia uczestniczy w programie wymiany "Socrates", przyjmując zagranicznych studentów i nauczycieli. Setki studentów korzystają z możliwości zdobycia doświadczenia w wielokulturowym środowisku, uczestnicząc w programach wymiany lub pracując za granicą - w Europie, USA, Południowej Afryce, Ameryce Południowej, a także na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

 

Czesne, studia licencjackie i magisterskie (2022/2023): 2209 EUR (dla studentów 1. roku - 50% zniżki)

Czesne, studia licencjackie i magisterskie (2023/2024): 2314 EUR

 

Wymagania wstępne, studia licencjackie: ukończenie szkoły średniej ze zdaną maturą. Potwierdzona znajomość języka angielskiego: IELTS 6.0 - 6.5 w zależności od kierunku.

 

Wymagania wstępne, studia magisterskie: ukończone studia licencjackie o zbliżonym profilu. Język angielski - IELTS.

 
Bachelor's programmes (3-4 lata):
European Studies 3-4 years
Industrial Design Engineering
International & European Law
International Business 3-4 years
International Communication Management
International Financial Management and Control 3-4 years
International Public Management
Process & Food Technology 3-4 years
Safety & Security Management Studies
Sport Studies / International Sport Management
User Experience Design

Master’s programmes:
Master Financial Management and Control
Master International Communication Management
Master of Business Administration
Module Entrepreneurship & Innovation
Module Financial Accounting
Module Human Resources and Talent Management
Module Managing Crisis Communication
Module Managing Media Relations
Module Marketing Management
Module Social Media
Module Strategic Management

Video

Jeśli masz pytania odnośnie do studiowania za granicą, umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w biurze w Warszawie. Zadzwoń: +48 22 379 26 24 lub +48 576 382 088, napisz na info@balticcouncil.pl lub umów się na konsultację przez Skype tutaj.

 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry