BALTIC COUNCIL - NHL Stenden University of Applied Sciences

NHL Stenden University of Applied Sciences

Lokalizacja

Leeuwarden

Miasto położone jest na północy Holandii i jest stolicą prowincji Fryzja, która była niegdyś rezydencją królewską. We wschodniej części miasta znajduje się znany rezerwat przyrody De Groene Ster, w którym mieści się starożytny wiatrak Himriksmole, pole golfowe i zoo wodne. Leeuwarden to znakomite połączenie holenderskiego dziedzictwa kulturowego i ekscytującego życia studenckiego. Dzięki dużej liczbie studentów (dwa uniwersytety nauk stosowanych i trzy szkoły techniczne) gmina organizuje wiele aktywności rozrywkowych i kulturalnych dla młodzieży - coroczne festiwale muzyczne, filmowe, fotograficzne, wystawy samochodów wyścigowych, maratony sportowe, zawody żeglarskie, a także cotygodniowe targi na centralnym placu miasta. Ponadto w mieście znajduje się ponad 800 obiektów dziedzictwa narodowego, dzięki którym nawet zwykłe spacery są ciekawe i pouczające. Miasto jest także miejscem narodzin żony artysty Rembrandta.

Uniwersytet 
NHL Stenden to jedna z wielu uczelni typu Applied Sciences w Holandii. Na uczelni studiuje około 24 tys.studentów, z których 15% to osoby z zagranicy, reprezentujące ponad 90 różnych narodowości. Uniwersytet gwarantuje swoim studentom staże w największych międzynarodowych firmach (Hilton Worldwide, AirBerlin, Nike, Sony Music Entertainment, Marriott Hotels, Delta Lloyd i inne). Ma umowy partnerskie z 45 innymi uniwersytetami na całym świecie, w których studenci mogą uczyć się w ramach wymiany. Uniwersytet nieustannie dąży do zacieśniania stosunków międzynarodowych i rozszerzania sieci partnerskich uniwersytetów na całym świecie. Oferowane kierunki studiów odzwierciedlają międzynarodowe i międzykulturowe aspekty wybranej specjalności. Studenci i wykładowcy w małych grupach wspólnie pracują nad rzeczywistymi problemami i dzielą się swoimi innowacyjnymi pomysłami w praktyce.

Studia w NHL Stenden to niewątpliwie sama przyjemność – tutaj to student jest na pierwszym miejscu. Zawsze będziesz miał/-a możliwość wyrażenia swojej opinii i będziesz zachęcany/-a do przejęcia inicjatywy. To wszystko odbywa się w międzynarodowym, otwartym I przyjaznym środowisku, w którym szacunek dla różnych poglądów stanowi wspólną wartość. W małych grupach będziesz zajmować się rzeczywistymi problemami i będziesz szukać realnych rozwiązań popartych więdzą teoretyczną. Będziesz pracować nad zleceniami zarówno organizacji lokalnych, jak i międzynarodowych – jest to najlepszy sposób na przygotowanie się do przyszłej pracy. Dlatego właśnie tak wielu pracodawców wysoko ceni formę edukacji w NHL Stenden.

 

Czesne (2022/2023): 2209 EUR

Czesne (2023/2024): 2314 EUR

(zniżka 50% dla 1. roku studiów licencjackich)

Wymagania wstępne (licencjat): Świadectwo Dojrzałości Liceum Ogólnokształcącego (Matura), IELTS 6.0

Termin składania dokumentów: 1 maja

 

Kierunki licencjackie:

Business Administration
Creative Business, Media Management
Information Technology
International Business
International Hospitality Management
International Logistics Management
International Teacher Education for Primary Schools
International Teacher Education for Secondary Schools
Leisure and Events Management
Marketing Management
Tourism Management

Kierunki magisterskie:
Content & Media Strategy
International Hospitality and Service management
International Leisure, Tourism and Events Management

 

Video

Jeśli masz pytania odnośnie do studiowania za granicą, umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w biurze w Warszawie. Zadzwoń: +48 22 379 26 24 lub +48 576 382 088, napisz na info@balticcouncil.pl lub umów się na konsultację przez Skype tutaj.

 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry