BALTIC COUNCIL - Rotterdam Business School

Rotterdam Business School

Lokalizacja

Rotterdam

Rotterdam to drugie co do wielkości miasto w Holandii, które śmiało można nazwać prawdziwą europejską metropolią. Podobnie jak cała Holandia, miasto słynie z wielu nowatorskich rozwiązań architektonicznych. Rotterdam regularnie organizuje różne wydarzenia o charakterze rozrywkowym: letni festiwal Ortel, parada tańca Fit for Free, a także festiwal jazzowy North See, dzięki czemu miasto można nazwać festiwalową stolicą Holandii. Rotteradam jest domem dla wielu studentów, którzy mają możliwość uczestnictwa w różnych festiwalach kulturalnych, muzycznych czy sportowych. Jest to idealne miejsce dla miłośników zakupów, jako że w niedziele, kiedy większość sklepów w Holandii jest zamknięta, kupujący mogą spacerować po sklepach w Rotterdamie.

 

Rotterdam Business School

Rotterdam Business School to jedna z wielu uczelni typu “university of applied sciences” w Holandii, która oferuje szeroki zakres kierunków biznesowych i zarządzania w ramach studiów licencjackich i magisterskich. Ponieważ celem RBS jest przygotowanie studentów do kariery w międzynarodowym biznesie, uczelnia oferuje nie tylko atrakcyjne kierunki licencjackie i magisterskie, ale także angażuje studentów w różnorodne projekty. Dzięki dobrze rozwiniętemu biznesowi w Rotterdamie studenci mogą odbywać staże w międzynarodowych firmach, a także słuchać wykładów zaproszonych gości z branży. Studia odbywają się w międzynarodowym środowisku, w którym studiują studenci z ponad czterdziestu krajów świata.

 

Bachelor's programmes:

International Business and Management

International Business and Languages

International Business for Asia

 

Czesne (2022/23): 2209 EUR

Czesne (2023/2024): 2314 EUR

(50% zniżki na 1. rok studiów licencjackich)

Wymagania wstępne: świadectwo maturalne, IELTS 6.0
Rozpoczęcie studiów: wrzesień

 

Master's programmes:
Consultancy and Entrepreneurship

Finance and Accounting

International Supply Chain Management  

 

Video

Jeśli masz pytania odnośnie do studiowania za granicą, umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w biurze w Warszawie. Zadzwoń: +48 22 379 26 24 lub +48 576 382 088, napisz na info@balticcouncil.pl lub umów się na konsultację przez Skype tutaj.

 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry