BALTIC COUNCIL - EU Business School Spain

EU Business School Spain

Lokalizacja

Kampusy w Barcelonie (Hiszpania), Genewie, Montreux (Szwajcaria), Monachium (Niemcy), a także możliwość studiów online.
 
Uniwersytet
EU Business School to międzynarodowa akredytowana wyższa szkoła biznesu, która od czasu założenia w 1973 roku, otrzymuje najlepsze opinie i zajmuje najwyższe miejsca w rankingach. Nauka odbywa się na kampusach w Barcelonie, Genewie, Montreux, Monachium, a także online. Studiując na EU Business School nie musisz ograniczać się do jednego miejsca— szkoła zapewnia możliwość wymian studenckich i przemieszczania się między kampusami podczas studiów.
 
Dynamiczne podejście do nauki w EU Business School jest jedną z najskuteczniejszych metod, dzięki której studenci rozwijają umiejętności krytycznego myślenia i stosowania teorii biznesu w praktyce. Studenci uczestniczą w licznych seminariach, konferencjach i symulacjach biznesowych, aby pomóc im nadążać za najnowszymi trendami i informacjami. Wykwalifikowana kadra obejmuje zarówno profesorów, jak i liderów biznesu międzynarodowego, w tym przedsiębiorców, konsultantów i innowatorów. Szkoła stawia przede wszystkim na nowoczesność, wygodę, indywidualne podejście i komunikację. Aż 93% absolwentów EU Business School jest zatrudnionych w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów!
 
Uczelnia współpracuje z prestiżowymi uniwersytetami i instytucjami edukacyjnymi na całym świecie, co daje studentom możliwość półrocznej lub rocznej wymiany międzynarodowej z uczelnią w USA, Chinach, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Brazylii, Kanadzie, Rosji i innych krajach.
 
EU Business School regularnie zajmuje wysokie pozycje w międzynarodowych rankingach. Prestiżowy ranking QS Stars przyznał szkole cztery gwiazdki za doskonałość w edukacji biznesowej i umieścił program MBA EU Business School wśród 50 najlepszych programów europejskich. Program MBA online zajmuje również pierwsze miejsce w globalnym rankingu CEO Magazine.
 

Absolwenci uczelni otrzymują dyplomy akredytowanych uczelni; University of Derby (UK) i / lub University of Roehampton (UK), wraz z dyplomem państwowym z Universidad Católica San Antonio de Murcia (Hiszpania), a także EU Business School Switzerland. 

Video

Zakwaterowanie

Accommodation Office uczelni wspiera studentów i studentki w znalezieniu i zarezerwowaniu zakwaterowania w pobliżu kampusu. W każdym z miast można znaleźć wiele opcji dla każdego i na każdy budżet— od akademika po wynajem mieszkania.
 
Programy
Czas trwania studiów licencjackich EU Business School to 3 lata (6 lub 7 semestrów). Dla studentów, którzy chcą ukończyć studia już w 2,5 roku, oferowane są programy przyspieszone. Studia magisterskie trwają 1 rok (3 semestry).
 
Studia licencjackie:
Business Administration
Communication & Public Relations
Leisure & Tourism Management
International Relations
Sports Management
Digital Business, Design & Innovation
International Business
Marketing
Finance
Enterprise
HR Management
Ogólne wymagania wstępne: dyplom ukończenia szkoły średniej, egzamin językowy TOEFL/IELTS/CAE, 2 referencje, list motywacyjny lub wideo.
 
Studia magisterskie:
Management
Marketing
Finance
Tourism & Hospitality Management
Innovation & Entrepreneurship
Digital Business
Fashion & Luxury Business
International Management
A także szeroki wachlarz specjalizacji w programie MBA.
Wymagania wstępne: dyplom ukończenia studiów wyższych, egzamin językowy TOEFL/IELTS/CAE, 2 referencje, list motywacyjny lub wideo, doświadczenie zawodowe * 
*około dwuletnie doświadczenie wymagane tylko dla kierunku MBA)
 
Czesne
English Foundation Program
- Barcelona, Monachium - 4900 EUR
- Genewa, Montreux - 7300 CHF
 
Business Bridging Program
- Barcelona, Monachium - 6450 EUR
- Genewa, Montreux - 13800 CHF
 
Kierunki licencjackie
- Barcelona, Monachium, online - 6450 EUR (za semestr)
- Genewa, Montreux - 13800 CHF (za semestr)
 
Kierunki magisterskie
- Barcelona, online - 4600 EUR (za semestr)
- Genewa, Montreux - 9600 CHF (za semestr)
 
MSc in International Management
- Monachium - 6950 EUR (za semestr)
 
MBA
- Barcelona - 6950 EUR (za semestr)
- Genewa, Montreux - 12600 CHF (za semestr)
- Monachium - 7500 EUR (za semestr)

- Online - 5800 EUR (za semestr)  

do góry