EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH

Lokalizacja

Główny budynek szkoły zlokalizowany jest w St. Julian’s – popularnym kurorcie wakacyjnym z licznymi restauracjami, hotelami i atrakcjami. Oferuje ponad 60 w pełni klimatyzowanych sal lekcyjnych wyposażonych w tablice interaktywne. Ponadto uczniowie mają do dyspozycji: bezpłatne wi - fi, 2 tarasy, kafeteria, ESE e -platforma do nauki języka. Plaża w zatoce St George‘s Bay jest zlokalizowana kilka minut od szkoły podobnie jak stare miasto w St Julian’s.

Szkoła

Międzynarodowa szkoła języka angielskiego European School of English (ESE) działa od ponad 20 lat i jest jedną z najbardziej akredytowanych szkół na Malcie. Posiada akredytacje m.in.: Quality English, EQUALS, FELTOM oraz Ministerstwa Edukacji na Malcie. Jest również członkiem IALC – Stowarzyszenia, które jest siecią wysokiej jakości, niezależnych szkół językowych nauczających języka ojczystego dla zagranicznych studentów. Została wybrana najlepszą szkołą językową na Malcie i otrzymała w 2017 „Certificate of Excellence”.
 
Zakwaterowanie
 
4* hotel Salini Resort, zlokalizowany ok. 10 minut od głównej szkoły w St Julians. Studenci są zakwaterowania w klimatyzowanych 4 – osobowych pokojach i mają do dyspozycji basen, boisko do gry w tenisa, piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę. W hotelu znajdują się dwie restauracje, kawiarnie, kafejka internetowa. 3 posiłki dziennie, opieka wychowawcy, transfer ze szkoły do hotelu i z powrotem jest wyliczony w cenę kursu.

Program zajęć

Ogólny kurs języka angielskiego obejmuje 20 lekcji x 45 min/ tydzień, podczas których kursanci doskonalą umiejętności językowe takie jak mówienie, pisanie, słuchanie ze zrozumieniem. Bogaty program pozalekcyjnych obejmuję zajęcia na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe, wycieczki, zajęcia na plaży, zabawy, gry itp.

 

Szkoła oferuje szeroki wybór kursów i programów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Kursy Teen & Junior podzielone są na kategorie wiekowe (Young Learners 7-10 lat, Junior Camp 11-13 lat, Teen Club 14-17 lat, Young Adults 17+ itp.). Każdy z kursów przewiduje zarówno naukę języka angielskiego w klasie, jak i podczas aktywności sportowych czy rekreacyjnych. Nauka urozmaicona jest o filmy, muzykę, nagrania wideo, artykuły, dyskusje, debaty i wiele innych.

Szkoła oferuje także kursy przygotowujące do takich egzaminów jak IELTS, TOEFL, TOEIC czy Cambridge. Znajdziemy tam także bogatą ofertę dla dorosłych; począwszy od kursów General English, przez kursy intensywne, aż po biznesowe.


 
Cena zawiera: lekcje języka angielskiego, zakwaterowanie, wyżywienie, transfer z/na lotnisko, certyfikat ukończenia kursu, program zajęć pozalekcyjnych
 
Terminy 2020:  28/03 - 18/04, 30/05 - 27/06, 28/06 - 01/08, 02/08 -06/09, 03/10 -07/11

 

Video

Cena jest podana w Euro.
 
Wybierz kurs, którym jesteś zainteresowany i podaj liczbę tygodni. Cena podana jest za jeden tydzień (2020).
Dla kursów z określoną liczbą tygodni cena określa cały kurs - w polu TYGODNIE wstaw 1 (liczba kursów). 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Teenager Course (13 - 17 lat, 20 lekcji x 45 min. zakwaterowanie u rodziny goszczącej, pełne wyżywienie) wiosna, jesień
465.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Teenager Course (13 -17 lat, 20 lekcji x 45 min. zakwaterowanie u rodziny goszczącej, pełne wyżywienie) lato
545.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Teenager Course (11 -17 lat, 20 lekcji x 45 min., Hotel Salini, pokoje 3/4 - osobowe, pełne wyżywienie) wiosna, jesień
675.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Teenager Course (11 – 17 lat, 20 lekcji x 45 min., Hotel Salini, 3/4 - osobowe, pełne wyżywienie) lato
865.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
50.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna-nie jest pobierana i wynosi 0 GBP
65.00
do góry