BALTIC COUNCIL - Nowości

Dlaczego warto wybrać studia za granicą - przekonaj się sam/a!


Bez względu na to jaką ścieżką kariery planujesz podążać — w dzisiejszym świecie o Twoim sukcesie decyduje nie tylko pasja i zaangażowanie, ale również dobrej jakości wykształcenie, czy znajomość języków obcych. Zagraniczne studia to doskonała okazja do rozwinięcia swoich możliwości i zwiększenia szans na sukces zawodowy. To także niezapomniana przygoda, która ukształtuje Twój charakter w nieoczekiwany sposób. Powodów do studiowania na międzynarodowych uczelniach jest wiele — poniżej przedstawiamy 5, które naszym zdaniem są najważniejsze!

1. Różnorodność programów edukacyjnych — uczelnie wyższe w Europie, USA i Kanadzie oferują tysiące kierunków licencjackich, magisterskich i MBA w języku angielskim z różnych dziedzin: od biotechnologii i medycy przez prawo, nauki polityczne, i zarządzanie po inżynierię czy psychologię. Znajdziesz tu również wyjątkowo oryginalne kierunki m.in.: Cloud Computing, Aquamarine Photography, czy Winemaking.

2. Nowoczesne zaplecze naukowo-techniczne — to standard na międzynarodowych uniwersytetach, który pozwala na prowadzenie zaawansowanych badań oraz stwarza idealne warunki do nauki i researchu. Laboratoria wyposażone w światowej klasy sprzęt, dostęp do szerokiej gamy materiałów naukowych, przestronne sale do nauki, centra sportowe, zielone parki i przestrzenie w których zrelaksujesz się w gronie nowych przyjaciół.

3. Nacisk na praktykę —studia na międzynarodowych uczelniach zwracają uwagę na praktyczne wykorzystanie wiedzy teoretycznej poprzez seminaria, dyskusje, ekscytujące projekty grupowe, czy staże i praktyki. Zagraniczne studia nie tylko rozwijają Twoją wiedzę i umiejętność krytycznego myślenia, ale również solidnie przygotowują Cię do przyszłej kariery.

4. Międzynarodowe towarzystwo — jak często masz okazję do poznania nowych kultur “od podszewki” bez dalekich podróży? Dzięki multi kulturalnemu nacechowaniu zagranicznych uczelni masz okazję poznać znajomych z całego świata; zrozumieć ich historie, usłyszeć język, czy spróbować tradycyjnej kuchni.

5. Zanurzenie w obcej kulturze — nieznane podróże i zwiedzanie nowych miejsc podczas wakacji to wyjątkowe doświadczenia, ale prawdziwy klimat miasta możesz odkryć dopiero po zostaniu jednym z mieszkańców. Pijąc poranną kawę w pobliżu lokalnej paryskiej kawiarni, czytając książkę w cieniu kalifornijskich palm, czy przechadzając się po zabytkowych ulicach Cambridge w deszczowy dzień.

Brzmi interesująco? W Baltic Council for International Education od wielu lat pomagamy maturzystom w dostaniu się na uniwersytety w Europie i nie tylko!

Każdy powód do rozwinięcia skrzydeł na międzynarodowej uczelni jest dobry… jaki będzie Twój?
 
Poznaj naszą ofertę już teraz! Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji! Wystarczy wybrać termin tutaj, a my skontaktujemy się z Tobą. Możesz napisać do nas również na email: info@balticcouncil.pl lub zadzwonić 22 379 26 24/22!
 

Zobacz więcej
do góry