BALTIC COUNCIL - Nowości

Aplikacja do zagranicznych szkół i college'y - bezpłatna konsultacja


Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Agencja edukacji zagranicznej Baltic Council for International Education organizuje bezpłatne, indywidualne konsultacje dotyczące aplikacji do szkół średnich i międzynarodowych college’y w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Holandii, USA, Kanadzie i w innych krajach.

Zapraszamy na spotkania, podczas, których będzie nam bardzo miło podzielić się z Państwem naszą wiedzą, doświadczeniem i osobistymi wrażeniami zdobytymi w ciągu naszej ponad dwudziestoparoletniej pracy, dzięki której setki młodych osób spełniło swoje marzenia o nauce w zagranicznej szkole średniej. Przez te lata odwiedziliśmy niezliczoną ilość szkół w różnych krajach po to, aby mieć pewność, że nasi uczniowie zdobywają wiedzę w najlepszych placówkach na świecie. Ponadto, co roku uczestniczymy w profesjonalnych zagranicznych targach takich jak British Boarding Schools Workshop, ICEF, ALPHE czy Secondary Focus, podczas których osobiście poznajemy dyrekcje szkół, do których wysyłamy naszych uczniów. Z wieloma nauczycielami i dyrektorami znamy się od bardzo dawna i utrzymujemy z nimi przyjazne relacje. Poznaliśmy ofertę i program nauczania wielu placówek, wiemy, w czym się specjalizują i co je wyróżnia, dzięki czemu z łatwością doradzimy przyszłemu kandydatowi w wyborze najlepszej zagranicznej szkoły.

Zdajemy sobie sprawę jak istotną i odpowiedzialną decyzją w życiu każdego młodego człowieka i jego rodzica jest wybór zagranicznej ścieżki edukacyjnej, dlatego zawsze kierujemy się zasadą, że to szkoła musi odpowiadać dziecku, a nie dziecko szkole. Doskonale znamy rankingi szkół i zdajemy sobie sprawę, że za suchymi cyframi stoi ogromna praca uczniów i całego personelu dydaktycznego. Jednocześnie jesteśmy świadomi tego, że wysoce selektywna szkoła, do której trafiają tylko uczniowie wzorowi, nie jest potrzebna każdemu dziecku. Według nas najważniejsze jest to, aby dziecko było szczęśliwe i czuło się dobrze w wybranej szkole, aby go szanowano, jako osobę i wspierano jego rozwój, pasje i talenty.

Szkoła średnia za granicą to niewątpliwie inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości. Zagraniczne szkoły średnie otwierają drogę do najlepszych uczelni na świecie, uczą samodzielności i osobistej odpowiedzialności za wyniki. Szkoły te cieszą się wielką popularnością wśród uczniów z całego świata i przyciągają ich doskonałym zapleczem dydaktycznym, nowoczesnym sprzętem i infrastrukturą sportową, szerokim wachlarzem zajęć pozalekcyjnych i indywidualnym podejściem.

Poznaj najlepsze zagraniczne szkoły. Zaaplikuj i ucz się w międzynarodowym środowisku. Odwiedź naszą stronę internetową, gdzie w zakładce szkoły średnie znajdziesz listę szkół wraz z ich pełnym opisem.

Wiemy, że wybór zagranicznej szkoły spośród tak bogatej oferty na rynku nie jest rzeczą łatwą, dlatego zapewniamy bezpłatne wsparcie w wyborze zagranicznej placówki: pomagamy wybrać szkołę i przeprowadzamy przez cały proces aplikacji, tłumaczymy i organizujemy dokumenty, przygotowujemy do rozmowy kwalifikacyjnej, odpowiadamy za kontakt ze szkołą, koordynujemy i przeprowadzamy egzaminy wstępne.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zarejestruj się na bezpłatną konsultację TUTAJ.
Zadzwoń: tel. 22 379 26 24, 22 379 26 22 lub napisz na info@balticcouncil.pl.

Z pozdrowieniami,

Kamila Ostrowska
Baltic Council for International Education
 

Zobacz więcej
do góry