EtonX

EtonX to brytyjska firma świadcząca usługi w zakresie edukacji i nowoczesnych technologii. Firma została założona w 2015 roku w słynnym Eton College, jednej z najlepszych szkół średnich na świecie, której absolwenci co roku dostają się na studia w Oksfordzie, Cambridge, Harvardzie czy Yale.

 

Kursy EtonX – Future Skills to seria specjalistycznych kursów online prowadzonych przez kadrę akademicką prestiżowej szkoły Eton College z Wielkiej Brytanii. Zajęcia odbywają się online w wirtualnych klasach w małych międzynarodowych grupach. Możesz uczyć się i podnosić swoje kwalifikacje w zaciszu swojego domu!

Kursy pomagają rozwijać praktyczne umiejętności takie jak krytyczne myślenie, komunikacja, kreatywne rozwiązywanie problemów i inne niezbędne w XXI wieku, aby z sukcesem aplikować na studia lub odnaleźć się na rynku pracy.

Szkoła Eton
Eton College to wiodąca szkoła średnia w Wielkiej Brytanii założona w 1440 roku przez króla Henryka VI. W ciągu ponad 500 lat Eton College ukończyło wielu wybitnych polityków, przedsiębiorców i naukowców.

Głównym zadaniem uczelni jest zapewnienie wszystkim swoim studentom (a jest ich ponad 1300) wieloaspektowego rozwoju. Wszyscy uczniowie biorą udział w różnych zajęciach pozalekcyjnych i życiu społecznym szkoły: sport, sztuka, muzyka oraz setki kół zaintersowań i szkolnych społeczności, co przyczynia się do rozwoju różnych umiejętności i cech.

 

Jak zapisać się na kurs?

Sprawdź oferty EtonX i wybierz program, który Cię interesuje:

Rozwój umiejętności komunikacyjnych
• Rozwój umiejętności lidera
Przygotowanie do przyszłej kariery
• Przygotowanie uniwersyteckie

W każdym programie znajdziesz kursy, ich opisy i koszty. Na przykład, program przygotowawczy na uniwersytet oferuje kursy takie jak umiejętności pisania, umiejętności prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, krytyczne myślenie i inne; obszar „Rozwój umiejętności lidera” - wystąpienia publiczne, kursy z zakresu przedsiębiorczości i inne.
Istnieją dwie możliwości zapisania się na kurs

 

Opcja 1
Zapisz się przez Baltic Council, a otrzymasz oferty specjalne i rabaty:
- zniżka 99 euro na wszystkie kursy języka angielskiego za granicą dla dorosłych i obozy językowe dla studentów w wieku 7-18 lat;
- 20% zniżki na wszystkie nasze usługi związane z organizacją nauki w szkołach średnich, college’ach i uniwersytetach za granicą;
- bezpłatne konsultacje (bez ograniczeń czasowych) na temat studiów za granicą.
Wypełnij formularz rejestracyjny, a my poinformujemy Cię o kolejnych krokach.

 

Opcja 2
Zapisz się bezpośrednio przez EtonX i otrzymaj 5% rabatu, wprowadzając kod promocyjny BALTICCOUNCIL05 przed dokonaniem płatności

W przypadku pytań napisz do nas na info@balticcouncil.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 576 382 088

do góry