Nike English + Tennis Lancing College (10-17 lat)

Lokalizacja

Obóz odbywa się w Lancing College, która znajduje się w pobliżu nadmorskiego kurortu Brighton, na wzgórzu, z którego rozpościera się wspaniały widok na morze. Atrakcyjna lokalizacja w niedalekiej odległości od Brighton (15 minut), samego wybrzeża, a także Londynu (około godziny) umożliwia nie tylko samą naukę i doskonalenie umiejętności sportowych, ale również okazję do poznania Wielkiej Brytanii przez pryzmat jej kultury i historii.

Szkoła

Lancing College to prestiżowa prywatna szkoła założona w 1848, znana z jakości nauczania, jak i dbałości o przygotowanie sportowe swoich uczniów. Środowisko życia i nauki, które zapewnia szkoła, oznacza, że nauczyciele mogą skupić się na indywidualnych talentach uczniów, inspirując ich do nauki, usamodzielniania się i doskonalenia na każdym etapie życia.

Program zajęć

Kurs jest przystosowany dla wszystkich poziomów zaawansowania. Zajęcia odbywają się na profesjonalnie przygotowanych kortach twardych oraz trawiastych. Trenerzy mają doświadczenie w trenowaniu zawodników z różnymi umiejętnościami językowymi - pracując nad każdym aspektem gry, trenerzy wykorzystują demonstracje, różnego rodzaju ćwiczenia i feedback, aby wydobyć z zawodników to, co najlepsze podczas każdego treningu. Jeden trener przypada na maksymalnie 6 uczniów, co gwarantuje indywidualne podejście do nauki.

Najważniejsze informacje w skrócie:
•    do 17 godzin tygodniowo zajęć z tenisa
•    13-14 godzin zajęć z języka angielskiego
•    Zakwaterowanie na kampusie
•    Bogaty program zajęć dodatkowych
 

Video

Program zajęć pozalekcyjnych
Poza zajęciami uczniowie wezmą udział w wycieczkach oferowanych przez szkołę, np. do Portsmouth, Londynu czy Brighton. W wolnym czasie dzieci mogą korzystać z sal wspólnych (lounge) z telewizorami i piłkarzykami oraz z pokoju gier
 

Zakwaterowanie
Uczniowie mieszkają w internacie na terenie kampusu: dostępne pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz większe dormitoria. Łazienki wspólne. Zapewnione pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + przekąska wieczorna), posiłki są odpowiednio zbilansowane i przygotowywane są z myślą o sportowym charakterze obozu.
 

Terminy i ceny 2022
1 tydzień (1450 GBP) (6 nocy) 4-10lipca, 18-24 lipca, 25-31 lipca, 1-7 sierpnia, 8-14 sierpnia
2 tygodnie (2900 GBP) (13 nocy) 18-31 lipca, 25 lipca – 7 sierpnia, 1 – 14 sierpnia

 

W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry