Stafford House Arsenal Soccer School

Woodcote

Wiek: 10 - 16 lat
                 
Jesteś jednym z tych młodych piłkarzy, którzy marzą o tym, aby zagrać w swojej ulubionej drużynie?  Stafford House Arsenal Soccer School w Woodcote, w Wielkiej Brytanii stanowi doskonałą okazję dla każdego nowego miłośnika piłki nożnej do zostania zawodnikiem światowej sławy klubu piłkarskiego Arsenal.

Kurs jest przeznaczony dla chłopców i dziewcząt i obejmuje 15 godzin angielskiego na temat piłki nożnej i 15 godzin treningu w tygodniu. Unikalny program szkoleniowy i doświadczeni trenerzy z kwalifikacjami UEFA pokazują techniki i metody, które są wykorzystywane do przygotowania zawodników drużyny Arsenalu. Młodzi piłkarze biorą udział w seminariach dotyczących prawidłowego żywienia, psychologii i pracy zespołowej, które pozwolą im zrozumieć, co jest kluczem do prawdziwego sukcesu piłkarza.

Uczestnicy programu uczą się i ćwiczą nowe techniki w grze, a także doskonalą istniejące umiejętności. Dzięki temu, że cała komunikacja odbywa się wyłącznie w języku angielskim, uczniowie intensywnie poprawiają swój poziom języka. Odbywa się to w sposób naturalny i niezwykle efektywny .
Dodatkową atrakcją jest wizyta w Emirates Stadium w Londynie, gdzie znalęźć można m.in muzeum drużyny Arsenału. Młodzi piłkarze na pewno ucieszą się też z prezentu – stroju piłkarskiego tego zespołu.

Daty programu
05/07 - 02/08/20

Cena programu
1350 GBP za tydzień
 
Cena obejmuje:
- 15 godzin specjalistycznych zajęć z języka angielskiego
- 15 godzin treningu
- zakwaterowanie
- wyżywienie
- strój piłkarski
- wieczorne eventy, atrkacje
 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry