BALTIC COUNCIL - Сity Football Language School

Сity Football Language School

Lokalizacja

Manchester

Program jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży (chłopców i dziewcząt) w wieku 9-17 lat.
Będąc jego uczestnikiem, masz możliwość doświadczyć środowiska piłkarskiej drużyny w Anglii – liczne mecze, szkolenia pod okiem doświadczonych trenerów i oczywiście lekcje języka – podczas zajęć, ale także w codziennych sportowych rozgrywkach.

Szkoła

Dwutygodniowy program odbywa się w City Football Academy w Manchesterze. Miejsce niezwykle atrakcyjne, gdyż to właśnie tam trenują codziennie jedne z największych gwiazd futbolu! Młodzi piłkarze mają możliwość doskonalenia umiejętności językowych, a jednocześnie rozwijania sportowej pasji. Lekcje angielskiego mają na celu przybliżenie młodego piłkarza do życia jako profesjonalny sportowiec. Uczestnicy programu poprawiają swoje umiejętności językowe nie tylko grając z rówieśnikami z całego świata, ale także analizując postęp gier, uczestnicząc w improwizowanych konferencjach prasowych, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat właściwego odżywiania i różnych taktyk piłkarskich.

Zakwaterowanie
Uczniowie mieszkają w akademikach Uniwersytetu w Manchesterze, zlokalizowanych w pobliżu City Football Academy. To właśnie w tam odbywają się zajęcia i szkolenia. Oferowane pokoje są jednoosobowe, ze wszystkimi udogodnieniami. Uczniowie otrzymują trzy zróżnicowane posiłki dziennie - śniadanie i kolacja w akademikach, a obiad w akademii piłkarskiej. W weekendy, kiedy odbywają się wycieczki, zapewniony jest prowiant na lunch.

Pralnia dostępna na terenie akademiku (za dodatkową opłatą).
WiFi dostępne na terenie szkoły

Video

Program nauczania

Angielski jest nauczany przez wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli. Trening piłki nożnej jest również integralną i bardzo ważną częścią nauki języka. Stawiany jest nacisk na posługiwanie się językiem angielskim podczas komentowania gry i uzgadniania jej taktyki, jak również omawiania harmonogramów posiłków i treningów. Co więcej, uczestnicy programu mają okazję kibicowania ulubionej drużynie podczas prawdziwego meczu!

Daty (2024)

30.06 - 02.08

Dzień przyjazdu: niedziela
Czas trwania: 2 tygodnie

Wliczone w cenę:
Program (15 lekcji angielskiego w tygodniu, 15 godzin piłki nożnej tygodniowo), mieszkanie w akademiku uniwersyteckim, codzienny transfer do City Football Academy i z powrotem, trzy posiłki dziennie, codzienne wieczorne rozrywki, 2 weekendowe wycieczki, 1 interaktywna wycieczka piłkarska, strój i obuwie piłkarskie, materiały szkoleniowe.

 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Angielski + piłka nożna - 1 tygodnie
2,115.00

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Transfer
0.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Opłata rejestracyjna
50.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Opłata agencyjna
55.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry