Nike Dance and English Camp Lancing College (10-17 lat)

Lokalizacja

Lancing College to prestiżowa prywatna szkoła założona w 1848, znana z jakości nauczania, jak i dbałości o przygotowanie sportowe swoich uczniów. Znajduje się w pobliżu nadmorskiego kurortu Brighton, na wzgórzu, z którego rozpościera się wspaniały widok na morze. Atrakcyjna lokalizacja w niedalekiej odległości od Brighton (15 minut), samego wybrzeża, a także Londynu (około godziny) umożliwia nie tylko samą naukę i doskonalenie umiejętności sportowych, ale również okazję do poznania Wielkiej Brytanii przez pryzmat jej kultury i historii.

Program zajęć

Program językowy składa się z 13–14 godzin angielskiego w tygodniu w grupach średnio 12-osobowych, na wszystkich poziomach zaawansowania; autorski program nauczania wraz z indywidualnym podejściem do każdego ucznia oraz ćwiczeniem angielskiego również poza salą lekcyjną gwarantują duży postęp i szybki rozwój wszystkich umiejętności językowych. Na zajęciach w klasie dzieci uczą się nie tylko angielskiego ogólnego, ale również angielskiego w kontekście sportowym, co pomaga w komunikacji podczas zajęć tanecznych.

Poza lekcjami angielskiego uczniowie biorą udział w intensywnym kursie tańca (do 17 godzin tygodniowo, wszystkie poziomy zaawansowania), który skupia się na wielu różnych technikach: jazzie, street dance, tańcu współczesnym oraz tańcach latynoamerykańskich. Punktem kulminacyjnym tygodnia jest występ, podczas którego uczestnicy połączą wszystkie ćwiczone style.
 

Program zajęć pozalekcyjnych
Poza zajęciami uczniowie wezmą udział w wycieczkach oferowanych przez szkołę, np. do Portsmouth, Londynu czy Brighton. W wolnym czasie dzieci mogą korzystać z sal wspólnych (lounge) z telewizorami i piłkarzykami oraz z pokoju gier.

Zakwaterowanie
Uczniowie mieszkają w internacie na terenie kampusu: dostępne pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz większe dormitoria. Łazienki wspólne. Zapewnione pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + przekąska wieczorna), posiłki są odpowiednio zbilansowane i przygotowywane są z myślą o sportowym charakterze obozu.

Terminy 2022
Rezerwacja na 1 tydzień: 18, 25 lipca
Rezerwacja na 2 tygodnie: 18 lipca

Cena 2022

Rezerwacja na 1 tydzień: 1450 GBP
Rezerwacja na 2 tygodnie: 2900 GBP

W cenie: kurs językowy, kurs tańca, wieczorne przesłuchania taneczne, zakwaterowanie na kampusie, pełne wyżywienie, program aktywności pozalekcyjnych, program wycieczek

Dodatkowo płatny transfer z lotnisk Heathrow lub Gatwick (95 GBP w jedną stronę).

 

W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22
 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry