IH – Akademia Piłkarska 12 – 17 lat

Lokalizacja

Zajęcia z angielskiego: 15 godzin tygodniowo
Profesjonalne treningi piłkarskie: 12 godzin tygodniowo
Wycieczki: 1 x wycieczki całodniowe i 1 x wycieczki półdniowe
Dodatkowe aktywności: 14 godzin tygodniowo
Termin: start 06.07 lub 20.07.2022 r. (2 tygodnie)
Poziom angielskiego: wszystkie poziomy zaawansowania
Poziom piłkarski: Obóz nie jest odpowiedni dla osób początkujących
Przylot/wylot: środa

Lokalizacja
Ellesmere College w hrabstwie Shrosphire w północno-zachodniej Anglii
Jest to typowa angielska prywatna szkoła z internatem, która została założona w 1879 roku. Mieści się w tradycyjnych budynkach akademickich, ale z nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, zakwaterowaniem oraz szeroką gamą obiektów sportowych. Dużym atutem Ellesmere College jest fakt, iż kampus znajduje się zaledwie godzinę drogi od Manchesteru i Liverpoolu i tylko kilka kilometrów od granicy z Walią, co znacznie ułatwia transport i dojazd. Co istotne, International House London jest jedyną szkołą w  Ellesmere College w okresie letnim, co gwarantuje bezpieczeństwo i prywatność. Te terenie kampusu znajduje się m.in. 6 kortów tenisowych, nowoczesne boiska piłkarskie, hala sportowa, pole golfowe, basen, teatr i wiele innych udogodnień, które sprawią, że podczas  wyjazdu nie ma szansy na nudę!

Shropshire to hrabstwo, które słynie z wielu malowniczych miasteczek, położonych pośród wzgórz i pól. Warto wspomnieć, że na terenie  Shropshire znajdują się też dwa obiekty światowego dziedzictwa UNESCO. Okolica słynie z pięknych krajobrazów i prawdziwego angielskiego uroku.

Obóz
Uczestnicy obozu połączą naukę angielskiego z profesjonalnymi treningami piłki nożnej pod okiem licencjonowanych trenerów UEFA. Dzięki temu nie tylko podszlifują swój angielski wśród native speaker’ów, ale również doświadczą jak to jest być profesjonalnym piłkarzem! Podczas zajęć, uczestnicy wezmą udział w praktycznych sesjach coachingowych prowadzonych przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów.

Oprócz zajęć na boisku uczestnicy będą również uczęszczać na zajęcia teoretyczne z zakresu diety i zdrowego stylu życia, a także analizy dopasowania i ustalenia celów. Podczas obozu profesjonalny skaut piłkarski będzie uczestniczył w treningach i oceniał umiejętności każdego zawodnika. Pod koniec dwutygodniowego obozu zawodnicy rozegrają profesjonalny mecz, na koniec którego odbędzie się oficjalna ceremonia rozdania nagród i trofeów.
 

Zajęcia dodatkowe i wycieczki
Ponadto, uczestnicy obozu wezmą udział w dodatkowych wycieczkach, np. do Macnhesteru z wejściem na stadion piłkarski Old Trafford czy do Liverpoolu gdzie swoją siedzibę ma Liverpool FC. Wieczorem uczestnicy obozu również nie będą się nudzić, bowiem każdego wieczoru personel IH organizuje wieczorne zajęcia integracyjne, w tym pokazy mody, dyskoteki, wieczory filmowe czy poszukiwanie skarbów.

Zakwaterowanie i wyżywienie

W pokojach pojedynczych, 2,3,4 -osobowych na kampusie szkoły w internatach z dzieloną łazienką z całodziennym wyżywieniem

Cena
Oficjalna cena publikowana w katalogach szkoły: 3116 GBP

Cena obejmuje:
•    Lekcje angielskiego
•    Profesjonalne zajęcia piłkarskie
•    Wszystkie materiały do zajęć
•    Całodniowe i półdniowe wycieczki
•    Zajęcia wieczorowe organizowane i nadzorowane przez opiekunów IH w szkole
•    Zakwaterowanie na kampusie
•    Wszystkie posiłki oraz regularne napoje i przekąski
•    Całodobowe wsparcie i nadzór ze strony opiekunów obozu
•    Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu
•    Kompleksowe ubezpieczenie
•    Transfery lotniskowe w obie strony (lotnisko Manchester)

 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry