Angielski Wielkiej Brytanii

Wakacje to na pewno odpoczynek, zabawa i przyjaciele. Czy to wszystko? Jeśli chcesz spędzić ten czas produktywnie zapisz się na kurs języka angielskiego. Możesz uczyć się języka obcego na całym świecie. W ostatnich latach z naszej oferty skorzystało tysiące studentów. Wybierz z nami program najlepszy dla Ciebie. Nasza oferta obejmuje kursy języka angielskiego połączone z aktywnym wypoczynkiem i wycieczkami do najsłynniejszych miast w Anglii dla studentów 7 - 10, 11 - 13 oraz 14 - 17 lat. Kursy intensywne, a także przygotowujące do egzaminów organizowane w szkołach międzynarodowych są bardzo popularne wśród młodzieży w wieku 16 i 17 lat, a także wśród dorosłych. Oferujemy również programy na wyjazdy rodzinne, a także dla instytucji edukacyjnych. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą cotygodniowych, zagranicznych kursów językowych w najlepszych cenach. Wybierz program z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej, na uniwersytecie lub w prywatnej szkole z internatem. Koszt programu obejmuje bilety lotnicze, transfery z/na lotnisko, opłatę administracyjną, lekcje angielskiego, materiały do nauki, zakwaterowanie, wyżywienie, popołudniowe i wieczorne zajęcia pozalekcyjne i ubezpieczenie.

Wybierz program i spędź wakacje z angielskim. Życzymy owocnej nauki!

 

LATO 2019

WYJAZDY GRUPOWE Z OPIEKUNEM Z POLSKI:

 

Program 1: Eastbourne College, 11 – 17 lat. Kurs odbywa się na terenie prestiżowej szkoły z internatem w Eastbourne nad morzem, w południowej Anglii. Termin: 16 - 30 lipca 2019. Opis całego kursu znajduje się na naszej stronie internatowej: tutaj.

 

Program 2: Academic Summer – Sidcot School, 7 - 17 lat. Kurs odbywa sie na kampusie szkoły Sidcot School, jednej z najlepszych szkół z internatem w Anglii. Szkoła położona jest pod Bristolem. Oprócz lekcji języka angielskiego, dzieci uczą się także przedmiotów szkolnych w języku angielskim w ciekawy i praktyczny sposób. Termin 3 - 17 sierpnia 2019. Opis kursu tutaj.

 

Program 3: St Michael’s College – 10 – 16 lat. Kurs łączy w sobie lekcje, bogaty program sportowo - rekreacyjny oraz wycieczki krajoznawcze. Termin: 30 czerwca - 14 lipca 2019. Opis kursu tutaj.

do góry