BALTIC COUNCIL - Heartland International English School

Heartland International English School

Lokalizacja

Heartland International English School posiada oddziały w dwóch kanadyjskich miastach - Winnipeg i Mississauga.
Winnipeg, miasto liczące 750 000 mieszkańców, ma jedne z najlepszych warunków do życia, co czyni go idealnym miejscem do nauki i wypoczynku. Tętniące życiem centrum miasta, historyczna dzielnica, liczne festiwale kulturalne i artystyczne, a także ekscytujące życie nocne - wszystko to charakteryzuje Winnipeg.

Mississauga jest szóstym co do wielkości miastem i jednym z najszybciej rozwijających się miast w Kanadzie z populacją 729,000. Przez 9 lat z rzędu zostało uznane za najbezpieczniejsze miasto w Kanadzie. Jest tu też największe międzynarodowe lotnisko w Kanadzie - Pearson (Pearson), które obsługuje ponad 38,6 miliona pasażerów rocznie.
 

Szkoła

Heartland International English School została założona w 1999 roku i jest akredytowana przez organizację Languages Canada. Szkolne programy nauczania zapewniają wszechstronną i skuteczną naukę języka oraz poszerzenie wiedzy w zakresie kultury i kanadyjskiego stylu życia. W Winnipeg szkoła znajduje się w historycznym centrum miasta, w pobliżu głównych tras komunikacji miejskiej, obiektów kulturalnych i rozrywkowych oraz parków. W 2015 r. otwarto drugi oddział szkoły w Mississauga. Na kampusach szkół znajdziemy nowoczesne sale lekcyjne, sale medialne, dostęp do komputerów i bezprzewodowego Internetu.
 

Program zajęć

Program nauczania Heartland jest zaprojektowany tak, aby uczniowie mieli możliwość nauki angielskiego nie tylko w salach lekcyjnych, ale także poza nimi.
Poziomy językowe grup zajęciowych zaczynają się od początkującego, a kończą na zaawansowanym. Rozpoczęcie kursów odbywa się zawsze w poniedziałki.
 

Video

Koszt  jest podany w CAD.
Wybierz interesujący Cię kurs i określ liczbę tygodni nuki:
 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Kurs Semi-Intensive (15 lekcji w tygodniu)
275.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Kurs Intensive (25 lekcji w tygodniu)
345.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Kurs Super Intensive (33 lekcji w tygodniu)
440.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Materiały naukowe
75.00

Zakwaterowanie

Uczniowie Heartland mogą mieszkać u lokalnych rodzin goszczących, w szkolnych rezydencjach lub zarezerwować zakwaterowanie na własną rękę.

Zakwaterowanie w szkolnych rezydencjach

  • Rezydencja Red River College
  • Booth University College

Zakwaterowanie u rodziny
Większość rodzin goszczących mieszka w pobliżu szkoły. Uczniowie są zakwaterowani w pokojach jednoosobowych. W cenę wliczone są trzy posiłki dziennie i transfer z lotniska. Mieszkanie z kanadyjską rodziną to doskonała okazja do zapoznania się z kulturą, stylem życia i tradycjami tego państwa oraz do wykorzystania umiejętności językowych nabytych podczas lekcji – w praktyce.

Alternatywne opcje
Uczniowie mają do wyboru również kilka alternatywnych opcji zakwaterowania: w hotelu lub apartamencie. Szkoła zapewnia pomoc w znalezieniu alternatywnej opcji zakwaterowania. Przy takim wyborze koszt transferu lotniskowego w jedną stronę wynosi 75 CAD.
 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej (Winnipeg)
225.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej (Missisauga)
265.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Residence - price on request
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Kaucja (zwrotna)
350.00

Program pozalekcyjny

Heartland organizuje ekscytujący program zajęć dodatkowych dla wszystkich uczniów, w tym wycieczki do znanych miast, zajęcia sportowe i rekreacyjne oraz grupy hobbystyczne i kółka zainteresowań.
 

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , CAD
Opłata rejestracyjna do szkoły
375.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , CAD
Opłata agencyjna- nie jest pobierana
95.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry