BALTIC COUNCIL - EC English Language Centres, Toronto

EC English Language Centres, Toronto

Lokalizacja

Toronto jest jednym z najbardziej dynamicznych i atrakcyjnych miast na świecie. Możemy tu znaleźć ponad 100 różnych grup kulturowych i etnicznych. Toronto to dobra muzyka, taniec, humor, teatr i kino, galerie oraz liczne muzea. Miasto słynie z najwyższej na świecie wieży telewizyjnej. Ulice wypełnione są ponad 800 różnymi restauracjami i sklepami - małymi modnymi butikami i dużymmi centrami handlowymi, takimi jak Eton Centre. Położenie nad jeziorem Ontario zachwyca czystymi plażami i parkami, gdzie można uprawiać sport, spacerować, jeździć na rowerze lub zrobić piknik. Obszar przybrzeżny jest pełen wspaniałych miejsc, takich jak Harbourfront Centre i Ontario Exhibition Centre. Niewielka przejażdżka przez morze zabierze Cię na Wyspy Toronto, oazę miasta, gdzie często organizowane są koncerty i eventy.

Szkoła

EC School Toronto znajduje się przy Eglinton Avenue, zaledwie kilka kroków od Jong Street, najdłuższej ulicy na świecie. Szkoła jest częścią komfortowego kompleksu mieszkalnego w pobliżu centrum sportowego z basenami, kortami tenisowymi i lodowiskiem. W pobliżu szkoły modne butiki, restauracje i kluby. Nauka odbywa się w dużych grupach odbiorców, a studenci mają dostęp do centrum komputerowego i bezpłatnego internetu.

 

Program zajęć

Szkoła opracowała specjalny, aktywizujący program szkoleniowy, który obejmuje staranne testowanie i zajęcia dla każdego ucznia w małych grupach, udział w dyskusjach, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i najnowszych technologii, a także organizację różnych wydarzeń w wolnym czasie studentów.
 

Video

Ceny podane są w CAD (dolarach kanadyjskich).

Aby dowiedzieć się więcej o programie nauczania, kliknij tytuł kursu.
Wybierz interesujący Cię kurs i określ liczbę tygodni nauki (2024).

 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Ogólny angielski (20 godzin x 50 minut tygodniowo)
Minimalny wiek: 16 lat
Poziom językowy: od podstawowego do zaawansowanego
Liczba osób w grupie: 10-15
Czas trwania kursu: min. 1 tydzień
Liczba zajęć w tygodniu: 20 x 50 minut
Rozpoczęcie kursu: poniedziałki
577.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Intensywny angielski (30 godzin x 50 minut tygodniowo)

Minimalny wiek: 16 lat
Poziom językowy: od podstawowego do zaawansowanego
Liczba osób w grupie: 10-15
Czas trwania kursu: min. 1 tydzień
Liczba zajęć w tygodniu: 30 x 50 minut
Rozpoczęcie kursu: poniedziałki

632.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Materiały szkoleniowe
12.00

Zakwaterowanie

Zalecamy zakwaterowanie u przyjaznych i troskliwych rodzin współpracujących z EC. Są one starannie wybierane przez EC, a ich standard jest na bieżąco kontrolowany. Życie z Kanadyjczykami pomoże ci znacznie poprawić umiejętności językowe, a rodzina goszcząca postara się, abyś poczuł się jak w domu. W razie potrzeby możesz skontaktować się z personelem szkoły w dowolnym momencie. U rodziny goszczącej będziesz miał do dyspozycji wygodny, oddzielny pokój. Raz w tygodniu rodzina zmienia pościel i ręczniki studenta. Wyżywienie - śniadanie i kolacja. Będziesz mieszkać nie więcej niż godzinę jazdy od szkoły środkami transportu publicznego.

Mieszkanie w rezydencji
Mieszkanie w rezydencji jest odpowiednie dla studentów, którzy preferują większą swobodę i niezależność. Rezydencje szkolne znajdują się w centrum miasta.
 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej (pokój jednoosobowy, ze śniadaniem i kolacją)
315.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Zakwaterowanie w rezydencji dla osoób 18+ (pokój, bez wyżywienia)
425.00

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , CAD
Transfer - na życzenie

Program pozalekcyjny

Personel szkoły EC pomoże Ci poznać miasto i zaplanować wolny czas. Będziesz mógł odwiedzić wieżę telewizyjną, Ontario Royal Museum i Ontario Art Gallery, Międzynarodowy Festiwal Filmowy, Toronto Zoopark, York Fleet, Professional Ice Hockey, Baseball i inne mecze sportowe, a także wycieczki do Wodospadu Niagara, Ottawa, Montreal, Quebec, Nowy Jork, Boston i Chicago.

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , CAD
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
370.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , CAD
Opłata agencyjna- nie jest pobierana
95.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry