BALTIC COUNCIL - EC English Language Centres, Montreal

EC English Language Centres, Montreal

Lokalizacja

Montreal - miasto o europejskim uroku, gdzie mieszkańcy porozumiewają się w języku angielskim i francuskim. Przyjazny i jednocześnie wyrafinowany Montreal słynie z tętniących życiem klubów nocnych, muzeów, teatrów, sal koncertowych i niezliczonych restauracji. Miasto znajduje się na wyspie, która jest otoczona rzeką Świętego Wawrzyńca. Jest to także stolica mody – znajdziesz tu wiele znanych butików i kompleksów handlowych. Szkoła Montrealska, jak również samo miasto, jest bardzo żywa i gościnna. Usytuowana jest na nowoczesnej ulicy św. Katarzyny w centrum handlowym Faubourg.

Szkoła

EC w Montrealu zostało otwarte w 1962 roku. Tutaj możesz nauczyć się angielskiego i francuskiego. Studenci mają wygodną czytelnię, salon i centrum komputerowe. Klasy, w których odbywają się zajęcia, są przyjemnie nasłonecznione i przestronne. Obok szkoły znajduje się stacja metra i przystanki autobusowe, więc uczniowie mogą łatwo dostać się do wielu atrakcji miasta.

Program zajęć

Szkoła opracowała specjalny, aktywizujący program szkoleniowy, który obejmuje testowanie i zajęcia w małych grupach, jak również udział w dyskusjach i wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i technologii. Uczniowie mają także możliwość uczestnictwa w wielu wydarzeniach oferowanych przez szkołę.
 
 

Video

Ceny podane są w CAD (dolarach kanadyjskich).
 
Aby dowiedzieć się więcej o programie nauczania, kliknij tytuł kursu.
Wybierz interesujący Cię kurs i określ liczbę tygodni nauki (2024)

 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Ogólny angielski (20 godzin x 50 minut tygodniowo)
Minimalny wiek: 16 lat
Poziom językowy: od podstawowego do zaawansowanego
Liczba osób w grupie: 10-15
Czas trwania kursu: min. 1 tydzień
Liczba zajęć w tygodniu: 20 x 50 minut
Rozpoczęcie kursu: poniedziałki
532.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Intensywny angielski (30 lekcji х 50 minut tygodniowo)

Minimalny wiek: 16 lat
Poziom językowy: od podstawowego do zaawansowanego
Liczba osób w grupie: 10-15
Czas trwania kursu: min. 1 tydzień
Liczba zajęć w tygodniu: 30 x 50 minut
Rozpoczęcie kursu: poniedziałki

612.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Materiały szkoleniowe
12.00

Zakwaterowanie

Życie rodzinne
Zalecamy zakwaterowanie u przyjaznych i troskliwych rodzin współpracujących z EC. Są one starannie wybierane przez EC a ich standard jest na bieżąco kontrolowany. Życie z Kanadyjczykami pomoże ci znacznie poprawić umiejętności językowe, a rodzina goszcząca postara się, abyś poczuł się jak w domu. W razie potrzeby możesz skontaktować się z personelem szkoły w dowolnym momencie. U rodziny goszczącej będziesz miał do dyspozycji wygodny, oddzielny pokój. Raz w tygodniu rodzina zmienia pościel i ręczniki studenta. Wyżywienie - śniadanie i kolacja. Będziesz mieszkać nie więcej niż godzinę jazdy od szkoły środkami transportu publicznego
 
Mieszkanie w rezydencji
Mieszkanie w rezydencji jest odpowiednie dla studentów, którzy preferują większą swobodę i niezależność. Rezydencje szkolne znajdują się w centrum miasta.
 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej (pokój jednoosobowy, z pełnym wyżywieniem))
330.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CAD
Zakwaterowanie w rezydencji dla osoób 18+ (pokój, bez wyżywienia)
455.00

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , CAD
Transfer - na życzenie

Program pozalekcyjny

Spacer po Starym Mieście, Katedra Najświętszej Marii Panny, Kościół św. Józefa, Cyrk, wycieczki po rzece, rowerowe i na rolkach - ścieżki rowerowe ok.600 km, Kasyno w Montrealu i Quebec Carnival, Muzeum Sztuk Wizualnych, Góry Laurentian i ich malownicza okolica, narciarstwo, festiwal jazzowy, festiwal humoru Just for Laughs, degustacja syropu z liści klonu, profesjonalne mecze hokeja, wycieczki (Quebec, Ottawa, Toronto, Niagara Falls, Nowy Jork, Boston).

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , CAD
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
370.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , CAD
Opłata agencyjna
95.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry