Real Madrid Football Camp

Wymarzone wakacje dla każdego młodego piłkarza! Rozwijaj swoją pasję grając w piłkę nożną pod nadzorem trenerów z popularnego klubu Real Madryt w Hiszpanii i połącz to z nauką angielskiego lub hiszpańskiego.

Real Madrid Football Camp to program oferujący zajęcia z języka + piłkę nożną w King’s College, usytuowanym w malowniczej okolicy niedaleko Madrytu. Jest to prestiżowa, prywatna szkoła oferująca letnie obozy dla uczniów z całego świata w wieku 7-16 lat. Uczestnicy mają doskonałą okazję do odkrywania stolicy Hiszpanii, jak również zawierania cennych, międzynarodowych przyjaźni.


Program

Program angielski lub hiszpański + piłka nożna to wyjątkowa szansa zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt do trenowania pod okiem doświadczonych trenerów w Real Madryt. Podczas szkolenia młodzi piłkarze doznają niezapomnianych wrażeń, rozwijają samokontrolę, umiejętności przywódcze oraz szacunek dla reszty zespołu. Ten program z pewnością pozwala wejść w codzienne życie legendardnego klubu. Nowoczesne i bezpieczne środowisko uczelni i oczywiście wysokiej klasy trenerzy odgrywają niezwykle ważną rolę w osiąganiu pomyślnych wyników. Uczniowie nie tylko uczą się języka, ale także 4 razy w tygodniu przez 3 godziny intensywnie ćwiczą (1,5 godziny na trening, 1,5 godziny na gry i zawody). Na terenie uczelni możemy znaleźć 2 baseny, kilka boisk do piłki nożnej, inne boiska sportowe (np. badminton, piłka ręczna, łucznictwo) i siłownia. Możliwości spędzania wolnego czasu jest zatem mnóstwo, a dodatkowo, raz w tygodniu (wtorki lub piątki) uczniowie wybierają się na wycieczki.

Na wysoką jakość nauczania wpływa fakt, że wszyscy nauczyciele i trenerzy są rodzimymi użytkownikami języka hiszpańskiego lub angielskiego. Zajęcia językowe (14 lekcji w tygodniu) odbywają się metodą komunikacyjną, która rozwija wszystkie umiejętności językowe. Przyswajanie języka następuje jednak nie tylko podczas lekcji – to codzienna interakcja z rówieśnikami, zajęcia sportowe i rozrywki oferowane przez Real Madrid Football Camp, które przyczyniają się do ogromnego postępu i satysfakcji.
 

Fani Realu Madryt ucieszą się również z otrzymania wyposażenia klubu – stroju piłkarskiego drużyny!

Zakwaterowanie

Uczniowie przebywają w nowoczesnej rezydencji Tenbury House na terenie college’u, w pokojach jedno, dwu lub trzy-osobowych. Każdy pokój ma własną łazienkę.

Czas trwania
1-2 tygodnie (terminy w lipcu)

Cena: 2950 Euro za 2 tygodnie

Cena obejmuje:

Kurs języka, wyżywienie 5 razy dziennie, zakwaterowanie, treningi i gry piłkarskie, zestaw stroju piłkarskiego, imprezy i wycieczki, materiały szkoleniowe, pralnia, ubezpieczenie medyczne.

Dodatkowe wydatki:

bilety lotnicze, transfery
 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry