Nike Football and English Camp Charterhouse (9–17 lat)

Lokalizacja

Szkoła Charterhouse to jedna z najbardziej historycznych brytyjskich szkół, została założona w XVII wieku, a jej obecna siedziba powstała w 1847 roku. Wybór szkoły na miejsce obozu piłkarskiego jest nieprzypadkowy – Charterhouse szczyci się swoimi futbolowymi tradycjami: w 1863 szkoła wzięła udział w pierwszym posiedzeniu Football Association (angielskiej federacji piłkarskiej), na którym ustalono pierwsze reguły tego sportu. W 1863 roku zespół złożony z wychowanków szkoły wygrał nawet Puchar Anglii! Na prawie 100-hektarowym terenie Charterhouse znajduje się aż 12 trawiastych boisk piłkarskich, co daje znakomite warunki do trenowania najpopularniejszego sportu na świecie.

Program zajęć

Program językowy składa się z 13–14 godzin angielskiego w tygodniu w grupach średnio 12-osobowych, na wszystkich poziomach zaawansowania; autorski program nauczania wraz z indywidualnym podejściem do każdego ucznia oraz ćwiczeniem angielskiego również poza salą lekcyjną gwarantują duży postęp i szybki rozwój wszystkich umiejętności językowych. Na zajęciach w klasie dzieci uczą się nie tylko angielskiego ogólnego, ale również angielskiego w kontekście sportowym, co pomaga w komunikacji podczas treningów piłkarskich.

Oprócz zajęć lekcyjnych dzieci uczestniczą w treningach piłkarskich w wymiarze do 18 godzin tygodniowo. Program treningów jest przygotowany przez fundację klubu Chelsea FC, co gwarantuje profesjonalne podejście, szybkie efekty oraz znakomitą atmosferę pracy w zespole. W ramach programu szkoleniowego na uczniów czeka niesamowita atrakcja – możliwość odbycia jednego z treningów na boiskach oficjalnego centrum treningowego Chelsea w Cobham. Dzień ten, po właściwym treningu, kończy się sesją pytań i odpowiedzi na temat szkolenia z ekspertami na co dzień pracującymi właśnie dla Chelsea FC
 

Video

Program zajęć pozalekcyjnych
Poza zajęciami uczniowie wezmą udział w wycieczkach oferowanych przez szkołę, np. do Portsmouth czy Londynu. Dużą atrakcją będzie z pewnością wizyta na Stamford Bridge, stadionie Chelsea. W wolnym czasie dzieci mogą korzystać z sal wspólnych (lounge) z telewizorami i piłkarzykami, z pokoju gier oraz zewnętrznych przestrzeni do uprawiania sportów.

Zakwaterowanie
Uczniowie mieszkają w internacie na terenie kampusu: dostępne pokoje jedno- lub dwuosobowe, większość z nich ma prywatną łazienkę. Zapewnione pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + przekąska wieczorna), posiłki są odpowiednio zbilansowane i przygotowywane są z myślą o sportowym charakterze obozu.

Terminy 2022
Rezerwacja na 1 tydzień: 25 lipca, 1, 8 sierpnia
Rezerwacja na 2 tygodnie: 25 lipca, 1 sierpnia

W obozie mogą wziąć udział chłopcy: poziom zaawansowania języka dowolny, poziom zaawansowania umiejętności piłkarskich – wszystkie poza całkowicie początkującym.

Cena 2022
Rezerwacja na 1 tydzień: 1650 GBP
Rezerwacja na 2 tygodnie: 3300 GBP

W cenie: kurs językowy, szkolenie piłkarskie, trening w centrum treningowym Chelsea FC, zakwaterowanie na kampusie, pełne wyżywienie, program aktywności pozalekcyjnych, program wycieczek

Dodatkowo płatny transfer z lotnisk Heathrow lub Gatwick (95 GBP w jedną stronę).

 

W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry