BALTIC COUNCIL - Executive Training Institute Malta

Executive Training Institute Malta

Lokalizacja

Szkoła mieści się w miejscowości St. Julian’s. Niegdyś urocza wioska rybacka St. Julian’s przekształciła się w jeden z najbardziej porządanych, i ekskluzywnych obszarów mieszkalnych i turystycznych na Malcie. To miasto, które ma coś dla wszystkich grup wiekowych. Szkoła mieści się w otoczeniu malowniczych zatoczek, restauracji, hoteli,, barów czy centrów handlowych i kin. Zatoka Spinola, otoczona kawiarniami i restauracjami, jest nadal używana przez rybaków i zachowuje część starego stylu wioski rybackiej z kolorowymi maltańskimi łodziami rybackimi (Luzzu). Piaszczysta plaża St George's Bay znajduje się tuż przy szkole.

Szkoła

Szkoła Executive Training Institute Malta (ETI Malta) specjalizuje się w indywidualnym kształceniu dorosłych zainteresowanych nauką języka angielskiego, jak i pracowników wielu firm i organizacji, czy dokształcaniu nauczycieli języka angielskiego. ETI Malta mieści się w nowoczesnym budynku o standardach sprzyjających nauce. Znajdziemy tutaj  siedem sal lekcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze materiały dydaktyczne. Przestronne miejsce do wypoczynku daje uczniom możliwość spędzenia wspólnie czasu pomiędzy zajęciami, a co za tym idzie - rozwijania swoich umiejętności językowych. Uczniowie mają dostęp do darmowych napoi, gazet i magazynów oraz internetu bezprzewodowego.

Program zajęć

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – od dedykowanych kursów dla osób dorosłych chcących podszkolić się w angielskim po wyspecjalizowane kursy dla nauczycieli czy kadry kierowniczej. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych kursów – do wyboru jest ponad dwadzieścia. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z biurem Baltic Council.

Kurs General English 30+ jest przeznaczony specjalnie dla uczniów dorosłych. Głównym celem tego programu szkoleniowego z języka angielskiego jest poprawa Twojej dokładności w języku angielskim; skupiając się na takich obszarach jak gramatyka, wymowa i wzbogacenie słownictwa. Będziesz miał również możliwość rozwijania pewności siebie, a tym samym biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim, co pozwoli ci łatwiej porozumiewać się po angielsku, czy to z powodów zawodowych, czy osobistych. W ramach kursu uczestnik uczęszcza na minimum 21 godzin  (maksymalnie 30, do wyboru) lekcji angielskiego w tygodniu, w grupach maksymalnie 8 osobowych.

Kurs Business Communication Mini Group ma na celu pomóc Ci rozwinąć umiejętności komunikacyjne, których potrzebujesz, aby skutecznie wykonywać swoją pracę podczas komunikowania się w języku angielskim z międzynarodowymi klientami. W niewielkiej grupie zajęciowej doskonalisz swój biznesowy angielski i swoje umiejętności komunikacji zawodowej. Zajęcia dotyczą takich zagadnień jak negocjacje, prezentacje, telekonferencje, pisanie raportów i posługiwanie się językiem dyplomatycznym na międzynarodowym spotkaniu lub konferencji. Nasi doświadczeni trenerzy dostarczą ciekawych i realistycznych case studies ze świata biznesu oraz praktycznych scenariuszy. W ramach kursu mamy od 15 do 22.5 godzin lekcji w tygodniu. Co ważne, minimalny wymagany poziom to B1 a grupy są maksymalnie 6 osobowe.

Kurs Developing People Internationally jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcieliby rozwijać swoje międzynarodowe umiejętności przywódcze. Posiada akredytację Instytutu Przywództwa i Zarządzania i został specjalnie zaprojektowany przez siostrzaną szkołę York Associates, która oferuje szkolenia z zakresu języka i komunikacji od ponad trzydziestu lat. Jest dobrze znana w dziedzinie komunikacji międzynarodowej poprzez publikacje książek i innych materiałów multimedialnych, artykułów i prezentacji konferencyjnych. Grupy są maksymalnie 12 osobowe – minimalny wymagany poziom to B1. 20 godzin zajęć przed 5 dni.
 

Video

Zakwaterowanie
ETI oferuje szeroką gamę opcji zakwaterowania. Możesz wybierać spośród wysokiej jakości pokoi hotelowych, własnej rezydencji ETI i apartamentach lub zatrzymać się u rodzin goszczących - wszystko w odległości spaceru od ETI. Wszystkie opcje zakwaterowania zostały starannie, aby zapewnić najwyższą jakość i komfort podczas pobytu na kursie.

Terminy i Cena (2024)
Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok.
 

W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22
 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs biznesowy - grupa ‘mini’ (15 godzin zegarowych w tygodniu)
510.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Business Communicationh - grupa ‘mini’ (22.5 zegarowych w tygodniu)
675.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Business Communication - grupa ‘mini’ (30 godzin zegarowych w tygodniu)
900.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zajęcia indywidualne (15 godzin zegarowych w tygodniu)
990.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zajęcia indywidualne (20 godzin zegarowych w tygodniu)
1,320.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zajęcia indywidualne (30 godzin zegarowych w tygodniu)
1,980.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
General English 30 plus (22.5 lekcji x 60 minut tygodniowo)

Kurs przeznaczony jest dla dorosłych, powyżej 30 roku życia. Cena obejmuje 3 bezpłatne obiady od poniedziałku do piątku.

Minimalny wiek
: 30 lat
Poziom językowy: od podstawowego
Liczba osób w grupie: maks. 8
Czas trwania kursu: min. 1 tydzień
Lekcje tygodniowo: 21 x 60 min.
Rozpoczęcie kursu: poniedziałki

425.00

Zakwaterowanie

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie w szkolnej rezydencji (pokój jednoosobowy, śniadanie, WiFi)
565.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie w hotelach i apartamentach - na żądanie
0.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Host Family (Executive SGL, HB, Private Bathroom, Wi-Fi)
550.00

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Transfer z lotniska (w dwie strony)
60.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
60.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna-nie jest pobierana i wynosi 0 Euro
65.00
do góry