BALTIC COUNCIL - European School of English

European School of English

Lokalizacja

Główny budynek szkoły zlokalizowany jest w samym sercu St. Julian’s – popularnym kurorcie wakacyjnym z licznymi restauracjami, hotelami i atrakcjami. Najbliższa plaża w zatoce St George‘s Bay zlokalizowana jest zaledwie kilka minut od szkoły podobnie jak stare miasto w St Julian’s.

 

Szkoła

Szkoła jest nowoczesna i oferuje ponad 60 w pełni klimatyzowanych sal lekcyjnych wyposażonych w tablice interaktywne. Ponadto uczniowie mają do dyspozycji m.in. bezpłatne wi - fi, 2 tarasy, kafeterię czy ESE e-platform - platformę do nauki języka angielskiego. European School of English (ESE) działa od ponad 20 lat i jest jedną z najlepiej akredytowanych szkół na Malcie. Posiada akredytacje m.in.: Quality English, EQUALS, FELTOM oraz Ministerstwa Edukacji na Malcie. Jest również członkiem IALC – stowarzyszenia, które skupia niezależne szkoły językowe, oferujące kursy i obozy najwyższej jakości. Ponadto ESE została wybrana najlepszą szkołą językową na Malcie i otrzymała w 2017 „Certificate of Excellence”.

Program zajęć

General English 20/30 – najbardziej popularny kurs językowy, na który składa się 20 lub 30 lekcji języka angielskiego na tydzień doskonalących mówienie, czytanie, rozumienie ze słuchu oraz pisanie w języku angielskim. Codzienne lekcje rozwijają słownictwo, doskonalą gramatykę i wymowę i odbywają się w małych, międzynarodowych grupach uczniów z całego świata.

 

Kurs 20 lekcji w tygodniu - przewiduje 4 lekcje angielskiego od poniedziałku do piątku w godzinach porannych. Kurs 30 lekcji w tygodniu uzupełniony jest dodatkowymi 2 lekcjami angielskiego w godzinach popołudniowych.

 

 • Rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek
 • Minimalny wiek: 17 lat
 • Wielkość grupy: maksymalnie 12 osób
 • Lekcje: 20 lub 30 lekcji w tygodniu
 • Wymagany poziom angielskiego: od podstawowego
   

Business English – kurs pozwala udoskonalić swoje umiejętności językowe w celach zawodowych. Pomoże rozwinąć umiejętności potrzebne w świecie biznesu takie, jak: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Dzięki kursowi staniesz się bardziej pewny/a siebie podczas spotkań biznesowych i zwiększysz swoje perspektywy zatrudnienia.
 
Kurs przewiduje 20 lub 30 lekcji w tygodniu – do wyboru programy Business English oraz Business English Intensive.

Program Business English Intensive przewiduje 30 lekcji tygodniowo, 4 lekcje w godzinach porannych 2 lekcje w godzinach popołudniowych. Oprócz zajęć grupowych, istnieje możliwość odbycia sesji indywidualnych z nauczycielem.  
 

 • Rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek
 • Minimalny wiek: 18 lat
 • Wielkość grupy: maksymalnie 6 osób
 • Lekcje: 20 lub 30 lekcji w tygodniu
 • Wymagany poziom angielskiego: od B1/Intermediate

 

Program pozalekcyjny

Szkoła oferuje szeroki zakres zajęć i wycieczek krajoznawczych i kulturowych, dzięki którym uczniowie mają szansę zaznajomić się z bogatą historią kraju oraz wyjątkowym krajobrazem Malty. Szkoła oferuje takie atrakcje jak: tradycyjna maltańska kolacja, wycieczka na wyspę Gozo, wycieczka do starożytnej stolicy Malty - Mdiny oraz do obecnej stolicy o nazwie Valleta. Atrakcje sportowe to m.in. windsurfing, kajaki, narty wodne, tenis, squash, golf, aerobik, jazda konna, pływanie oraz skoki spadochronowe.

Video

Zakwaterowanie
Uczestnicy kursu (min. wiek 17 lat) mieszkają w ESE Residence – internacie w budynku szkoły w nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych pokojach 1 lub 2- osobowych (pokoje 1- osobowe za dodatkową opłatą) z prywatną łazienką. Na miejscu dostępna recepcja 24h na dobę oraz jadalnia, gdzie serwowane jest śniadanie. Szkoła oferuje także opcje zamieszkania u lokalnej rodziny goszczącej.

Cena (2024)
W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs General English (20 lekcji x 45 min w tygodniu)
275.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs General English (30 lekcji x 45 min w tygodniu)
370.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Preparation (30 lekcji x 45 min.)
370.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Nauka nurkowania - 5 sesji (Padi Advanced Diving) - - price on request

Zakwaterowanie

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie u rodziny (DBL/TWIN, HB)
295.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie w rezydencji (DBL/TWIN, brak wyżywienia)
395.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie w apartamentach (DBL/TWIN, brak wyżywienia)
260.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Dopłata za pokój SGL na tydzień
170.00

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Transfer (one way)
30.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
75.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna-nie jest pobierana i wynosi 0 Euro
65.00
do góry