Wydarzenia

Zapraszamy na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych dotyczących aplikacji na zagraniczne uczelnie i do szkół średnich.Spotkania prowadzone są przez doświadczonych doradców edukacyjnych, którzy ukończyli zagraniczne uczelnie (Holandia i UK), dlatego z łatwością odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą praktycznych porad. Podczas spotkań poruszymy kwestie dotyczące procedury aplikacyjnej na zagraniczne uniwersytety, wymaganych dokumentów oraz stypendiów. Opowiemy kiedy aplikować i jak sfinansować naukę.
 

Rząd brytyjski zagwarantował wszystkim osobom aplikującym na studia w 2020 roku te same warunki kredytowania i nauki, co dotychczas. Holandia oferuje 50% zniżki na czesne wszystkim studentom pierwszego roku studiów. O tych i innych ofertach edukacyjnych zagranicznych uczleni opowiemy podczas dni informacyjnych, które odbędą się w biurze Baltic Council for International Education w Warszawie.

- 6 listopada, godz. 16:30 - Studia w UK
- 7 listopada, godz. 16:30 - Studia w Holandii
- 20 listopada, godz. 16:30 - Studia w UK
- 21 listopada, godz. 16:30 - Studia w Holandii

Prosimy o rezerwację miejsca na spotkanie tutaj:

https://forms.gle/8JNiDcmaQEADcbUN6

Po spotkaniu istnieje także możliwość zapisania się na bezpłatną, indywidualną konsultację, podczas której przeprowadzimy Cię przez proces aplikacji, opowiemy o stypendiach, kredycie studenckim, zakwaterowaniu i nauce na zagranicznych uczelniach. Konsultacja może odbyć się w naszym biurze, przez telefon lub przez Skype’a. Termin konsultacji można zarezerwować już teraz: TUTAJ.

do góry