WydarzeniaDołącz do wirtualnego spotkania z absolwentem Tilburg University z Holandii. Posłuchaj relacji jak wyglądają studia za granicą, jak zaaplikować i jak zdobyć stypendia czy dofinansowanie na naukę, jak znaleźć pracę podczas studiów i co możesz studiować w języku angielskim. Na webinarze poruszymy wiele praktycznych kwestii zwizanych z aplikacją, studiami i życiem studenckim.

Spotykamy się 25 listopada 2021 r. o godz. 17.00.
Link do rejestracji: STUDIA ZA GRANICĄ - WEBINAR

WEBINAR JEST DARMOWY!

Spotkanie poprowadzi doradca edukacyjny Baltic Council for International Education – Adam, który studiował w Holandii na Tilburg University. Czy wiecie, że uczelnia ta w dziedzinie biznesu i zarządzania plasuje się na 6. miejscu na świecie, a w dziedzinie prawa – na 20?

Korzystając ze swojego holenderskiego doświadczenia, Adam odpowie na pytania takie jak:
 

  • Jaki kierunek i jaką uczelnię w Europie wybrać?
  • Jakie perspektywy rozwoju i zatrudnienia są możliwe po studiach za granicą?
  • Jak wygląda aplikacja i samo studiowanie na zagranicznej uczelni?
  • Jak wygląda finansowanie studiów?

_________________________________________________

Higher Education Week

Wybór odpowiednich studiów dla siebie jest momentami ciężki. Aby pomóc Ci zdobyć niezbędne informacje Baltic Council organizuje „Higher Education Week” - serię spotkań online, podczas których, każdego dnia będziesz miał/a okazję poznać bliżej proces aplikacji oraz charakterystykę studiowania za granicą podczas webinarów, prezentacji oraz konsultacji! 

W dniach od 29 listopada do 3 grudnia czekają na Ciebie spotkania z absolwentami zagranicznych uniwersytetów m.in. z Holandii, Wielkiej Brytanii czy Francji; z naszymi doradcami edukacyjnymi oraz przedstawicielami zagranicznych uniwersytetów!

Udział jest DARMOWY. Zarejestruj się, a otrzymasz dostęp do spotkań: REJESTRACJA.

Kiedy się spotykamy i co dla Ciebie przygotowaliśmy?
 

  • 29 listopada 2021 godz. 16:00 webinar "Szkoły biznesowe w Europie"

Spotkanie poprowadzi konsultant edukacyjny Baltic Council Adam – absolwent Tilburg University, uczelni, która w dziedzinie biznesu i zarządzania plasuje się na 6. miejscu na świecie!

  • 30 listopada 2021 godz. 16:00 webinar „How to choose the perfect art and design course and make a stand out university application”

Nasz gość uczelni artystycznej z UK - Arts University Bournemouth opowie, jak przygotować aplikację na studia kreatywne i jak powinno wyglądać portfolio.

  • 1 grudnia 2021 godz. 16:00 webinar "Studia w Holandii – aplikacja, nauka i życie studenckie"

Wszystko o studiowaniu w Holandii i wiele praktycznych wskazówek od absolwenta Erasmus Rotterdam University z Holandii!

  • 2 grudnia 2021 godz. 16:00 webinar "Creative careers in art, design, media and performance"

Nasz gość specjalny z uczelni artystycznej uniwersytetu Art University Bournemouth z Wielkiej Brytanii opowie o studiowania i perspektywach zawodowych po kierunkach artystycznych.

  • 2 grudnia 2021 godz. 17:30 webinar "Studia magisterskie w języku angielskim w Europie"

Wszystko o studiach magisterskich w łatwy i przystępny sposób od naszego doradcy Adama, który sam posiada dyplom studiów z Holandii.

  • 3 grudnia 2021 godz. 16:00 webinar "Nauka przez praktykę – uniwersytety applied sciences w Holandii"

Wszystko o nauce przez praktykę na studiach applied sciences w Holandii. Na wszystkie pytania odpowie absolwent studiów w Holandii.

Zaproś także swoich znajomych i do usłyszenia!

Już zdecydowałeś/aś, że chcesz studiować za granicą? Zapisz się na bezpłatną konsultację do naszego biura w Warszawie lub online TUTAJ.

Do zobaczenia!

Baltic Council for International Education

E-mail: info@balticcouncil.pl
Telefon: 22 379 26 24, 576 382 088
 

 


 

do góry