Seminaria

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych seminariów, prezentacji i webinarów, a także innych wy-darzeń poświęconych tematyce nauki i studiowania za granicą.
Wydarzenia prowadzone są przez wiodących konsultantów i konsultantek naszej firmy, którzy sami ukończyli programy i studia na światowej sławy uczelniach, szkołach średnich i zawodowych, czy szkołach językowych.

11 lutego 2020, godz. 16:30

Wszystko o aplikacji na studia w UK! Spotkanie informacyjne.
Pani Kamila Ostrowska, absolwentka Anglia Ruskin University, Konsultantka w Baltic Council for International Education

Jeśli zastanawiasz się nad studiami w Wielkiej Brytanii i pragniesz dowiedzieć się więcej na temat wyboru kierunku i uczelni, procesu aplikacji, finansowania studiów i zakwaterowania, czy wpływu Brexitu na studia - to spotkanie jest dla Ciebie! Te oraz inne tematy zostaną poruszone w trakcie wy-darzenia, a po jego zakończeniu będzie możliwość zadawania pytań i umówienia bezpłatnej indywidualnej konsultacji.

13 lutego 2020, godz. 16:30
Wszystko o aplikacji na studia w Niderlandach!
Pan Adam Dziedzic, absolwent Tilburg University, Doradca Edukacyjny w Baltic Council for Interna-tional Education

W trakcie tego spotkania dowiesz się wszystkiego o systemie edukacyjnym w Niderlandach, uniwersy-tetach i oferowanych kierunkach, wymaganiach rekrutacyjnych, dokumentach i procedurze aplikacyj-nej, możliwościach uzyskania niższego o połowę czesnego na pierwszy rok studiów, finansowaniu studiów i wsparciu oferowanym przez rząd, oraz kosztach życia i zakwaterowania. Jeśli interesują Cię studia w Niderlandach - tego wydarzenia nie możesz przegapić!

19 lutego godz. 16:30

Studia magisterskie w UK - jak aplikować? Bezpłatny webinar.
Pani Kamila Ostrowska, absolwentka Anglia Ruskin University, Konsultantka w Baltic Council for International Education

Marzą Ci się studia magisterskie za granicą? Świetnie się składa - wszystkich absolwentów uczelni wyższych zapraszamy do udziału w webinarze poświęconym studiom magisterskim w Wielkiej Bryta-nii. Którą uczelnię wybrać? Jak działa procedura aplikacyjna i jakie wymagania trzeba spełniać? Jak sfinansować czesne i koszty życia? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź podczas naszego webinaru!

24 lutego godz. 11:00
Studia w UK - jak aplikować z sukcesem? Bezpłatny webinar ze studentką.
Pani Paulina Szostak, studentka Oxford Brookes University, Konsultantka Edukacyjna & Ambasador-ka Programu IB w Polsce w Baltic Council for International Education

Webinar z obecną studentką brytyjskiej uczelni to doskonała okazja na zaczerpnięcie informacji z pierwszej ręki. Jak wygląda życie i studiowanie w UK? Co zawrzeć w liście motywacyjnym, aby apli-kacja poszła po naszej myśli. Ile tak naprawdę kosztują studia za granicą oraz czego spodziewać się po przyjeździe? Na te i inne pytania z pewnością uzyskasz odpowiedź właśnie podczas tego wydarzenia!

26 lutego godz. 16:30
Webinar studia w Niderlandach - jak z sukcesem zaaplikować?
Pan Adam Dziedzic, absolwent Tilburg University, Doradca Edukacyjny w Baltic Council for Interna-tional Education

Jak wygląda procedura aplikacyjna na studia w Niderlandach: jak aplikować, żeby się dostać i jakich błędów nie popełniać? Co musisz wiedzieć o liście motywacyjnym? Koszty studiów i utrzymania: jak sfinansować naukę? Jak znaleźć zakwaterowanie i nie tylko? Ten webinar to skarbnica wiedzy i porad z pierwszej ręki, dlatego jako przyszły student/-ka niderlandzkiej uczelni nie możesz go przegapić!

 

Po spotkaniach istnieje także możliwość zapisania się na bezpłatną, indywidualną konsultację, podczas której przeprowadzimy Cię przez proces aplikacji, opowiemy o stypendiach, kredycie studenckim, zakwaterowaniu i nauce na zagranicznych uczelniach. Konsultacja może odbyć się w naszym biurze, przez telefon lub przez Skype’a. Termin konsultacji można zarezerwować już teraz: TUTAJ.

 

 Już niedługo - w marcu odbędą się „DNI EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJ”. To największe targi edukacji zagranicznej w krajach bałtyckich. Szczegółowe informacje, lista uczestników, i szeroki zakres artykułów na temat studiowania za granicą znajdą Państwo w zakładce "Targi".

21 marca, 2020, Warszawa, Radisson Blu Sobieski Hotel

22 marca, 2020, Łodź, Vienna House Andel's Hotel

24 marca, 2020, Wrocław, Hotel Mercure Wroclaw Centrum

26 marca, 2020, Kraków, Park Inn Radisson Kraków
 

do góry