Academic Camp Switzerland

Lokalizacja

Miasto: Porrentruy, Szwajcaria

 

Najważniejsze fakty:
Najbliższe lotniska to Bazylea-Miluza-Fryburg (BSL) - 40 km, Berno (BRN) - 65 km, Zurych (ZRH) - 110 km
Czas trwania kursu – min. 1 tydzień
Programy: Explorers (12-14 lat) oraz Engagers (15-17 lat)
Zakwaterowanie - na kampusie szkoły z internatem Collège & Lycée Saint-Charles School założonej w 1897

O szkole

Academic Summer to sprawdzony organizator obozów językowych dla dzieci z całego świata. Obóz językowy w Szwajcarii organizowany jest na kampusie szkoły z internatem - Collège et Lycée Saint-Charles, która położona jest w małym miasteczku Porrentruy (w pobliżu granicy z Francją i godzinę jazdy samochodem od Bazylei). Językiem urzędowym regionu jest język francuski.

Collège et Lycée Saint-Charles znajduje się w malowniczej okolicy zabytkowego zamku. Na terenie kampusu, oprócz budynku szkoły, która posiada nowoczesne sale lekcyjne, znajduje się także kompleks sportowy z kortami tenisowymi, boisko do koszykówki i hala sportowa. Program Academic Camp Switzerland oparty jest na metodologii CLIL (Content and Language Integrated Learning), dzięki której uczniowie poprzez zabawę i praktykę zaglębiają wiedzę z ulubionych przedmiotów szkolnych podnosząc jednocześnie swoje umiejętności z języka angielskiego.
 

Video

Programy:

 

Explorers (12-14 lat)
W ramach tego programu (30 godzin nauki tygodniowo) uczniowie doskonalą język poprzez zagłębianie wiedzy z przedmiotów takich jak matematyka, nauki ścisłe, nauki społeczne, sztuka czy język angielski. Zajęcia odbywają się w grupie uczniów międzynarodowych, do 10 osób. Zajęcia prowadzone są w ciekawy i atrakcyjny sposób, a podejmowane tematy dostosowane są do wieku i zainteresowań danej grupy wiekowej.

 

Engagers (15-17 lat)
Ten program również obejmuje 30 godzin nauki języka tygodniowo, a grupa nie przekracza 10 osób. Oprócz zwykłych lekcji organizowane są także konsultacje i spotkania z nauczycielami. Uczniowie posiadają szeroki wybór przedmiotów do wyboru, a dzięki możliwości wcześniejszego wyboru, mogą opracować swój własny program nauczania.Przedmioty do wyboru nauczane w języku angielskim to:
• Sztuka
• Biologia
• Chemia
• Ekonomia, biznes i przedsiębiorczość
• Angielski
• Matematyka
• Fizyka
• Umiejętność prezentowania i przeprowadzania wywiadów
• Umiejętność pisania eseju
• Nauki społeczne

Przedmiot nauczany po francusku to: język francuski.

 
PRZYKŁADOWY PROGRAM


Obóz cieszy dużą popularnością wśród naszych klientów wyjeżdzających na obozy językowe. Academic Summer, organizator obozu to zaufany, akredytowany partner, z któym współpracujemy od lat wysyłając dzieci i młodzież na obozy nie tylko w Szwajcarii, ale również w Wielkiej Brytanii, w Kanadzie, do Niemiec czy Grecji.


Zajęcia dodatkowe
Ciekawe lekcje angielskiego dopełnia interesujący program zajęć dodatkowych i wycieczek. Szkoła oferuje ekscytujący program zajęć, dzięki któremu uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności językowe poza szkolną ławką oraz doskonalić umijętności przywódcze, nabrać pewności siebie i znaleźć nowych przyjaciół z całego świata. Uczniowie mają także okazję do poznania kultury europejskich miast, dzięki organizowanym całodniowym wycieczkom do Zurychu, Stuttgartu i Genewy czy weekendowej wycieczce do Paryża. Dostępny jest również ciekawy program zajęć takich jak: jazda konna, pływanie, piłka nożna, tenis, wędrówki, wycieczki do wodospadu Rhine Falls, a także wizyty w fabrykach serów i fabryce czekolady z degustacją produktów!

 

Zakwaterowanie i wyżywienie
Zakwaterowanie w pokojach ze wszystkimi udogodnieniami. Chłopcy i dziewczęta mieszkają na różnych piętrach. Chłopcy są zakwaterowani w przestronnych pokojach dwu- lub trzyosobowych, dziewczynki - w pokojach dwuosobowych lub jednoosobowych. Uczniowie mają do dyspozycji aneks kuchenny, pokój do nauki oraz salon integracyjny do spędzania wolnego czasu, gdzie mogą spędzać czas z nowymi przyjaciólmi.


Terminy 2022
Obóz z zakwaterowaniem na kampusie: 09.07 - 06.08 (*przylot 09.07 lub 23.07)

Obóz Day Camp bez zakwaterowania: 11.07 - 05.08 (poniedziałek - piątek 08:30-19:00)Cena obozu
Obóz za zakwaterowaniem na kampusie: 2775 CHF za tydzień

Cena obejmuje: zakwaterowanie na kampusie, zajęcia językowe, materiały szkoleniowe, pełne wyżywienie, usługi prania, ubezpieczenie, transfery z lotniska, imprezy i wycieczki.

 

Obóz Day Camp bez zakwaterowania: 850 GBP za tydzień

 

Cena obejmuje: zajęcia językowe, materiały szkoleniowe, wyżywienie, ubezpieczenie, program zajęć dodatkowych i wycieczek poniedziałek -piątek

Wybierz kurs, którym jesteś zainteresowany i podaj liczbę tygodni. Cena podana jest za jeden tydzień (2022).

 
Tytuł
Tydzień
Cena , CHF
Exploration Class (12-14 l.)
2,775.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CHF
Engagement Class (15-17 l.)
2,775.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , CHF
Opłata agencyjna
70.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry