Swiss Education Academy (angielski, francuski, niemiecki)

Lokalizacja

Leysin - małe miasteczko w alpejskich górach na wysokości 1260 metrów nad Jeziorem Genewskim, 40 minut jazdy od kurortu Montreux i 90 minut od Genewy.

Szkoła

Swiss Language Club Leysin znajduje się w dawnych hotelach pałacu Mount Blanc i Belvedere, dawniej należącej do słynnej grupy hotelowej Club Med. Oba budynki są ze sobą połączone.

Usługi

Swiss Language Club ma wszystko, czego potrzeba do nauki i relaksu: oferuje ciekawe zajęcia, uczniowie mogą odpocząć na tarasach panoramicznych z pięknymi widokami, poćwiczyć na siłowni czy sali do aerobiku, spróbować dań w restauracji, kawiarni lub zrobić zakupy w licznych sklepach. W szkole znajdziemy też pokój gier, kafejkę internetową, salę imprez i pizzerię.

Program zajęć

Terminy 2022
27.06 - 12.08


Przed rozpoczęciem studiów każdy student (z wyjątkiem początkujących) jest testowany w celu określenia poziomu znajomości wybranego języka obcego. Pod koniec kursu uczniowie otrzymują certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i przypominający wspaniałe przeżycia w Szwajcarii.

Podczas lekcji wszystkie umiejętności językowe ulegają poprawie: mówienie, pisanie, słuchanie i czytanie. Nauczyciele korzystają z najnowszych metod nauczania. Proces uczenia się jest zorganizowany w taki sposób, że każdy uczeń otrzymuje indywidualną uwagę i ma możliwość komunikowania się ze sobą i pomagania sobie nawzajem. W celu zwiększenia wydajności w procesie uczenia się wykorzystywane są materiały wideo, prasa i inne materiały medialne, a także gry fabularne dla dzieci i dyskusje dla dorosłych.

Video

Cena programu obejmuje szkolenie, zakwaterowanie, wyżywienie, program imprez, wycieczki, koszulkę Swiss Language Club, legitymację studencką oraz certyfikat ukończenia.
 
Ceny w walucie CHF (frank szwajcarski).

Aby dowiedzieć się więcej o programie nauczania, kliknij tytuł kursu.
Wybierz interesujący Cię kurs i określ liczbę tygodni nauki (2022). W przypadku kursów o ustalonej liczbie tygodni wskazywana jest pełna cena za kurs, więc w kolumnie podaj numer 1 (liczba kursów).

 
Tytuł
Tydzień
Cena , CHF
Ogólny francuski / angielski / niemiecki 10-17 lat (20 godzin x 45 minut), zakwaterowanie, wyżywienie, program imprez - 1 tydzień
1,450.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CHF
Ogólny francuski / angielski / niemiecki 10 -17 lat (20 godzin x 45 minut), zakwaterowanie, wyżywienie, program imprez - 2 tygodnie
2,750.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CHF
Ogólny francuski / angielski / niemiecki 10-17 lat (20 godzin x 45 minut), zakwaterowanie, wyżywienie, program imprez - 3 tygodnie
3,900.00

Zakwaterowanie

Studenci mieszkają w przytulnych pokojach dwuosobowych ze wszystkimi udogodnieniami. Pokoje jednoosobowe i pokoje typu deluxe możliwe za dodatkową opłatą. Trzy gorące posiłki od poniedziałku do piątku, dwa w weekendy lub podczas dni z zaplanowanymi wycieczkami.

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , CHF
Transfer w jedną stronę (lotnisko w Genewie)
190.00

Program pozalekcyjny

Wycieczki i imprezy rozrywkowe odbywają się popołudniami i wakacjami. Wieczorami odbywają się imprezy tematyczne, grille, quizy i dyskoteki. Aktywny wypoczynek - siatkówka, piłka nożna, koszykówka, tenis stołowy. Za dodatkową opłatą - jazda konna, tenis, minigolf.

Uczniowie powinni wybrać jeden z sześciu programów (2 programy: WYBIERAJ ŁATWO i FIT I FAST bez dodatkowych opłat, 4 inne za dodatkową opłatą).

Dodatkowe usługi:

 
Tytuł
Tydzień
Cena , CHF
Pokój jednoosobowy - dodatek za tydzień
150.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CHF
Programme ADVENTURES
325.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CHF
Programme Odkyrwaj Szwajcarię

Piesze wycieczki - trasy średniej trudności,
Wycieczka łodzią
Lodowiec 3000
Zamek Chillon / Montreux

225.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , CHF
Programme Kuchnia Szwajcarska

Zajęcia z wyrobu czekolady
Warsztaty cukiernicze
Wizyta w muzeum żywności
Szkolenia kulinarne

175.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , CHF
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
125.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , CHF
Opłata agencyjna
70.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry