BALTIC COUNCIL - Malaca Instituto

Malaca Instituto

Lokalizacja

Malaga – hiszpańskie miasto w Andaluzji jest idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego, jak i do spędzenia wspaniałych wakacji w miejscu, gdzie mieszały się kultury śródziemnomorska, arabska i starożytnego Rzymu. Piękna przyroda, wspaniałe zabytki, pyszne jedzenie, różnorodna oferta kulturalna, letnie słońce – w tym mieście każdy odnajdzie dla siebie formę wypoczynku aktywnego bądź bardziej rekreacyjnego. Dogodna lokalizacja miasta pozwala zwiedzać i inne, znajdujące się w niewielkiej odległości, takie jak Granada czy Sewilla.

Szkoła

Międzynarodowa szkoła językowa Malaca Instituto założona została w 1971 roku i uważana jest za jedną z najlepszych szkół w Hiszpanii. Szkoła oddalona jest o 10 minut marszu od wybrzeża Morza Śródziemnego oraz 15 minut jazdy autobusem od centrum Malagi. Tuż przy szkole znajdują się sklepy i lokale usługowe. Na terenie szkoły znajdują się nie tylko budynki dydaktyczne (25 sal lekcyjnych, multimedialny ośrodek samokształcenia, sala kinowa, itd.), ale również szkolna rezydencja (Hispanico Club) z 95 pokojami. Znajdziemy tu także miejsce na relaks i odpoczynek dzięki miejscom takim jak basen, restauracja, bar, sala fitness, sala taneczna, zewnętrzne tarasy i studio tańca.

Program zajęć

Intensywne kursy języka hiszpańskiego w Malaca Instituto skupiają się na kształtowaniu i rozwijaniu wszystkich umiejętności językowych na wszystkich poziomach zaawansowania poprzez całkowite zanurzenie w języku hiszpańskim (language immersion). Na początku kursu odbywa się test poziomujący, na podstawie którego formowane są grupy (maksymalnie 10-osobowe) na minimum sześciu różnych poziomach. Do wyboru kurs Intensywny 20-, 24, 26-godzinowy lub Superintensywny kurs 30-godzinny (1 lekcja = 50 minut). Każdy kurs składa się z 20 godzin bazowych oraz dodatkowych godzin skupiających się głównie na umiejętnościach komunikacji – tutaj liczebność grupy wynosi maksymalnie sześć osób, by zapewnić jak najlepszą interakcję.

Video

Program zajęć pozalekcyjnych
Poza lekcjami na uczniów czeka szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych. W weekendy są to wieczorki kulturalno-filmowe z powitalną przekąską lub drinkiem, a w tygodniu np. Picasso tour (Malaga jest miejscem urodzenia artysty), koncerty, wizyty w muzeach, ogrodzie botanicznym czy lekcje gotowania. Dodatkową atrakcją kursów w Malaca Instituto są całodniowe wycieczki do nieodległych atrakcji turystycznych i miast, np. do Cordoby.

Zakwaterowanie
Uczestnicy kursów w Malaca Instituto mają możliwość zakwaterowania u lokalnych rodzin, dzięki czemu doświadczą nie tylko tego, jak wygląda codzienne życie hiszpańskiej rodziny, ale również będą mieli okazję udoskonalić swoje umiejętności porozumiewania się hiszpańskim poza salą lekcyjną. Rodziny goszczące przechodzą selektywny proces wyboru, a szkoła gwarantuje, że każdy uczeń znajdzie się podczas swojego pobytu w dobrych rękach. Zakwaterowanie ma miejsce w pokojach jedno- lub dwuosobowych, zapewnione jest wyżywienie half-board. Malaca Instituto organizuje również zakwaterowanie w apartamentach studenckich (dla uczniów pełnoletnich) oraz w rezydencji Club Hispanico.

Cena 2024
W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22
 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs intensywny (20 godzin lekcyjnych w tygodniu)
216.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs intensywny (24 godziny lekcyjne w tygodniu)
254.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs intensywny (26 godzin lekcyjnych w tygodniu
273.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs super-intensywny (30 godzin lekcyjnych w tygodniu)
309.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs przygotowujący do DELE (20 godzin lekcyjnych w tygodniu) - 2 weeks
455.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs dla młodzieży (15-20 lat)
298.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Hiszpański i nauka gotowania
430.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Hiszpański i taniec
418.00

Zakwaterowanie

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie u rodziny (prywatny pokój, śniadanie i obiadokolacja)
222.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Club Hispanico (Standard Single, posiłki nie są wliczone w cenę)
273.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie w apartamentach (pokój jednoosobowy, posiłki nie są wliczone w cenę)
199.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Letnia opłata dodatkowa, 02.06 - 14.09
70.00

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Transfer w jedną stronę (port lotniczy Malaga)
60.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Rejestracja przez szkołę
70.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna-nie jest pobierana i wynosi 0 Euro
65.00
do góry