European School of English

Szkoła

European School of English jest akredytowaną szkołą językową na Malcie. Już od 25 lat placówka oferuje programy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych i przyciąga uczniów z całego świata. Szkoła to nowoczesna i dobrze wyposażona placówka zlokalizowana w turystycznym mieście St. Julian’s, niedaleko centrum miasta w okolicy restauracji, sklepów i barów.
ESE stawia na ciągły rozwój – stale wprowadza innowacje i ulepsza metody nauczania, aby spełniać wymagania swoich uczniów. Kadra szkoły to wykwalifikowani nauczyciele - native speakerzy, którzy są zawsze na bieżąco z nowymi trendami w nauczaniu i technologiami edukacyjnymi.

Program zajęć

Szkoła organizuje kurs IELTS. Egzamin IELTS staje się coraz bardziej popularny i jest przeznaczony dla uczniów, którzy potrzebują uznawanego na całym świecie certyfikatu znajomości języka angielskiego w celu przyjęcia na studia zagraniczne.

Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS zawiera wskazówki, jak poprawić umiejętności i technikę na egzaminie. Szczególną uwagę skupia się na rozwoju czterech podstawowych umiejętności językowych (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie), realizuje się także ćwiczenia egzaminacyjne.

Uczniowie, którzy chcą przystąpić do tego kursu muszą posiadać poziom języka angielskiego w przedziale B1 – C2, minimalny wiek uczestników to 17 lat.

Kurs rozpoczyna się przez cały rok, w każdy poniedziałek. Zajęcia odbywają się w grupach max. 12 uczniów, kurs składa się z 30 lekcji/22,5 godz. nauki na tydzień.  

Minimalna ilość tygodni dla poziomu (B2 i więcej) to 4 tygodnie, dla poziomu B1 to 6 tygodni, maksymalna ilość rezerwacji to 10 tygodni.

Program pozalekcyjny

Podczas kursu po lekcjach szkoła organizuje program aktywności pozalekcyjnych, w których można wziąć udział np. wycieczki kulturalne, wycieczki do historycznych miejsc, zwiedzanie Malty czy zajęcia rekreacyjne.

Zakwaterowanie

Szkoła oferuje kilka opcji zakwaterowania od studenckiej rezydencji znajdującej się w budynku szkoły, przez lokalne rodziny goszczące po lokalne hotele.

Rodzina goszcząca – większość rodzin mieszka w odległości spaceru od szkoły. Śniadanie i obiad jest serwowane u rodziny.

ESE Residence – studencka rezydencja zlokalizowana w tym samym budynku co szkoła oferuje zakwaterowanie w 19  nowoczesnych pokojach z pojedynczymi lub podwójnymi pokojami z łazienką, TV, telefonem, wi-fi i klimatyzacją. Śniadania wliczone są w cenę i są serwowane w szkolnej kafetrii.

Apartamenty w Salini Resort Studio
– uczniowie mogą także wybrać zakwaterowanie w **** resorcie hotelowym Salini Resort w apartamentach typu studio z własnym wyżywieniem z dwoma łóżkami pojedynczymi lub jednym łóżkiem podwójnym z prywatnym tarasem i aneksem kuchennym, z TV, wi-fi i klimatyzacją. Salini Resort jest położony na wybrzeżu, oddalony od głównego budynku szkoły w St Julian’s ok. 20 minut jazdy autobusem. Szkoła zapewnia codzienny transfer busem szkolnym z hotelu do szkoły. Salini Resort wyróżnia wysoki standard, bezpieczeństwo, piękny widok na Morze Śródziemne oraz bardzo dobre wyposażenie, w tym kilka restauracji oraz basen.
 

Video

Terminy 2022
Rozpoczęcie kursu w wybrany poniedziałek między 09/05/2022 – 14/11/2022. Kurs można zarezerwować na min. 4 lub 6 tygodni.

Ceny
Kurs IELTS 30 lekcji:
1200 Euro/2 tygodnie z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej
1440 Euro/2 tygodnie z zakwaterowaniem w rezydenji ESE
1860 Euro/2 tygodnie z zakwaterowaniem w Salini Resort

Kurs można zarezerwować na min. 4 lub 6 tygodni.

Cena obejmuje: lekcje, zakwaterowanie w wybranej opcji, materiały do nauki, opłatę rejestracyjną pobieraną przez szkołę, letnie dopłaty do zakwaterowania, transfery lotniskowe w dwie strony

Opcjonalnie można dopłacić za:
Egzamin IELTS – 240 EUR
Ubezpieczenie – 10 EUR/tydz.
 

do góry