BALTIC COUNCIL - Edukacja za granicą

Wielka Brytania

Przystąp do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego IELTS w Anglii, po ówczesnym przygotowaniu się na zagranicznym kursie, pod okiem profesjonalnych nauczycieli. Jest to najszybszy i najefektywniejszy sposób na uzyskanie najlepszego wyniku! Myślisz o studiowaniu na zagranicznej uczelni, zdaj egzamin IELTS, który jest niezbędny do studiowania za granicą. Tysiące szkół na świecie honoruje IELTS jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego.

Baltic Council for International Education współpracuje z najlepszymi, zagranicznymi szkołami językowymi, które oferują kursy przygotowujące do egzaminu IELTS. Kurs trwa zazwyczaj kilka tygodni, a na sam koniec programu możesz, jeśli chcesz podejść do egzaminu IELTS.

Więcej informacji o tym, które partnerskie szkoły Baltic Council oferują kursy przygotowujące do egzaminu IELTS znajdziesz poniżej. Kurs możesz zarezerwować na naszej stronie internetowej, telefonicznie tel. 22 379 26 24, 22 379 26 22 lub pisząc na info@balticcouncil.pl.
Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego dla Ciebie kursu IELTS. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze odpowiedniego programu.

 


 

do góry